Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a baja a szuloknek bartos...

Mi a baja a szuloknek bartos erikaval?

Figyelt kérdés
ezt az oldalt veletlenul talaltam mert kivancsi voltam h mennyi konyvet irt bartos erika es felhaboritonak tartom h letezik ez az oldal,2 eves kisfiam es enis imadom,a rajzait irasait.sokan azt hianyoljak tole h nincs benne rossz,gonoszsag.miert kene babak,gyerekeknek szolo konyvbe ezeket irni hiszen az eletben /sajnos/akaratlanul is talalkozik majd ezzel.velemenyek?
2012. dec. 21. 23:06
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
17%
Tudjátok mi a legszebb ebben az egészben? Hogy sokan köpködnek itt a kérdezőre, ocsmány módon minősítik, közben magukról állítanak ki szegénységi bizonyítványt! Komolyan így kell fröcsögni egy gyerekkönyv miatt? Szánalmas! A lepontozók meg nyugodtan magukra vehetik, ők sem jobbak! Szomorú, hogy ennyire nem lehet kultúráltan beszélgetni egy könyvről!
2012. dec. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
44%
Én megvettem neki a Bogyó és Babócát és nem találom bugyutának. Mellesleg a Boribon semmivel sem másabb, mint Bartos Erika künyvei.
2012. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
almomban sem gondoltam h ennyien fogtok irni.nem erdekel a sok negativ velemeny,mi szeressuk erika konyveit es pont.
2012. dec. 23. 22:26
 34/43 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj kérdező de ha a szeretjük neked szeressük akkor tényleg jobb lenne ha mást s olvasnál.
2012. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

tudod mit teccik teccet szeressuk :))))

merry christmaaaaas!!!

2012. dec. 23. 22:56
 36/43 A kérdező kommentje:
ja elfelejtettem kedves rosszindulato hozzaszolok h erika konyveit meg csukas istvan es kanyadi sandor is dicseri.vajon miert?!mert ok is bugyutak?!
2012. dec. 24. 19:18
 37/43 anonim ***** válasza:
Izlesek es pofonok, kedves kerdezo.
2012. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
65%
nem hinném,hogy dicsérik,ilyen ostoba,bugyuta könyveket biztos nem dicsér két remek író/költő
2012. dec. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
81%
amúgy sajnállak kérdező,hogy karácsony este ezzel foglalkozol
2012. dec. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
miert sajnalsz?!nem gondoltam h valaszolni fogtok raadasul ennyien(jezuska mar jart es most pihizek).csukas istvan es kanyadi sandor erika konyvenek a hatso oldalan irnak dicsero szavakat.
2012. dec. 24. 19:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!