Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kerlek adjatok tanacsot,...

Kerlek adjatok tanacsot, MIERT CSINALJA EZT?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 6 hetes a babam es egyszeruen nem alszik szinte soha. A kezdetektol fogva ilyen amiota haza jottunk a korhazbol. Mar mindent megprobaltam amit itt neten irtak. Semmi nem vallt be. Csak akkor van csondben ha fel vesszuk es fel van ultetve, pedig ugy hallottam nem tesz jot az ilyen kis baba hatanak, de mashogy nem marad meg, egyszeruen tanacstalan vagyok. van , hogy 5-6 orat is kepes vegig uvlteni szunet nelkul. mar minden felet vettunk, lampa amit nezhet, zenelo-forgo jatek az agya fole, rezgo szek. Minden este megprobalom ugyan ugy elaltatni. Furdes, eves es amit leteszem mar kezdi is pedig meg ki sem ertem a szobabol. Ezt csinalja kb hajnal 4-5ig aztan nagy nehezen elalszik az ekkori etetes utan. alszik kb 6-7 orat , persze azt sem egy huzamban es midnen kezdodik elolrol. egesz nap ordit hiaba etetem,bufiztetem, a rezgo szek sem vallt be nala. egyszeruen tanacstaan vagyok es mar ki vagyok teljesen keszulve egyszeruen nem ertem mit nem csinalok jol es h miert pont az en babam ilyen. minden ismerosom sajnalkozik mikor meselem. nem ismerek mast akinek ilyen lett volna a babaja.

Es mivel ilyen keservesen megy az alvas, en sem tudok pihenni. akkor alsszok amikor o, tehat szinte semmit. Lassan de szepen kezdek megorulni ettol. Ma is mar delutan 6-tol visit es mar ejfel van :(((((

Kerlek teteket , ha valaki volt hasonlo helyzetben, hogyan veszeltetek at es mikor kezdett javulni a helyzet??


2013. jan. 14. 00:36
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Probaltad mar hason altatni??
2013. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
hason egyaltalan nem marad meg. de meg ugy sem,hogy a mellkasomra fektetem. egybol nyomja el magat tolem :(
2013. jan. 14. 22:41
 33/52 anonim ***** válasza:

Függőleges testhelyzet, éjjelre megemelt kiságy.

A hordozás nem "játszik"?

2013. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami történt veletek,azért is irtam,hogy remélem ti nem úgy jártok mint mi:( A semmi baja-t elég sokat hallottam én is és csak 5hónapos korában kezdtek el valami gyanakodni.Egyszerűen idióták angolban a dokik.

Mindenképpen vegyél a hasára valamit,legalább próbálkozz hátha valamelyik legalább 1 picit segitene.Állitólag lehet kapni a Boots-ba Baby Gaviscont.recept nélkül,lehet megér 1 próbát.A köményes teával vigyázz,elég sok babának még jobban fáj a hasa tőle.

Szivből kivánom,hogy hamar jobban legyen a picid.

2013. jan. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
Elnézést,21-es voltam.
2013. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehetséges hogy a tápszer nem megfelelő amit kap. Lehet hogy váltani kéne és az megoldaná a problémát.

Egyébként ha hasfájós, lehet tornáztatni is kicsit. Fogod a lábacskáit, és a térdeit felfelé nyomod a hasa felé addig, míg lehet, szépen lassan. Utána visszaengeded.


Ha nem a hasa fáj, akkor lehet hogy szimplán ilyen természetű gyerek, szüksége van rád, és a kendő lesz a megoldás.


Az esti alvásnál lehet hogy megoldás lesz, ha nem a kiságyba fekteted le hanem a saját ágyatokba magad mellé, és együtt alszotok el. Én ezt csináltam a lányunkkal, igaz ő szopott 5 hónapos koráig, de sosem volt gond az elalvással és mikor áttértünk a tápszerre akkor simán elaludt a saját ágyában.


Sok sikert! :)

2013. jan. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 shona ***** válasza:
nam egy liter komenymagra gondoltam es az is baby,par kortyra!!raadasul meg is termeszetes eredetu az egesz,. a gaviscon vagy mi a pics olyan dolog,hogy aszem nagyanyamek is szedik,de ha mar itt tartunk a bootsba van Infacol is amit tuladagolni sem lehet,sot a morrisonba vagy akar a tescoba.Ja,probald meg ugy hasra tenni,hogy a terdei a hasa alatt legyenek?ezt sem egesz napra irom meg mielott valaki verszemet kapna 15-20percre...
2013. jan. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
szomorú dolog,de maszek dokihoz,ott kint nem tudod elvinni?
2013. jan. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 shona ***** válasza:
ja megneztem:1.a doki mikor meg nezte nem gyanakodott ha jol olvastam refluxra es az Infant Gaviscon erre valo,foleg 2.csak ANYATEJES csecsemoknek! 3. egy tea meg megis csak egy tea.4.akinel nem allapitanak meg betegseget meg fajhat a hasa foleg tapszeres, habar az enyem szopott megis fajt neki en amondo vagyo egyszerubb a tea meg egy is Infacol,meg levego...
2013. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

Kedves shona.

Én nem akartam rátukmálni semmit a kedves kérdezőre:)

Privátban megirtam neki mi mire van,a Gaviscont is,Infacolt is és ami az eszembe jutott:)Nem csak anyatejes babáknak van.Azért mert neked az infacol és a tea segitett,nem biztos,h másnál is az fog.Sőt,igazából a teáról eddig sokat olvastam,h jobban puffasztotta a baba hasát,elég soknál.Nem azt irtam,h ne próbálja ki,hiszen lehet pont azt fog neki segiteni,azt irtam,h vigyázzon vele.Ennyi.

Vérszemet meg senki nem kapott semmire,és ahogy olvastam a többi hozzászólást is,mindenki csupán tanácsot irt:)

Remélem sikerül neked is átlátni a hozzászólásokat:)

2013. jan. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!