Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kerlek adjatok tanacsot,...

Kerlek adjatok tanacsot, MIERT CSINALJA EZT?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 6 hetes a babam es egyszeruen nem alszik szinte soha. A kezdetektol fogva ilyen amiota haza jottunk a korhazbol. Mar mindent megprobaltam amit itt neten irtak. Semmi nem vallt be. Csak akkor van csondben ha fel vesszuk es fel van ultetve, pedig ugy hallottam nem tesz jot az ilyen kis baba hatanak, de mashogy nem marad meg, egyszeruen tanacstalan vagyok. van , hogy 5-6 orat is kepes vegig uvlteni szunet nelkul. mar minden felet vettunk, lampa amit nezhet, zenelo-forgo jatek az agya fole, rezgo szek. Minden este megprobalom ugyan ugy elaltatni. Furdes, eves es amit leteszem mar kezdi is pedig meg ki sem ertem a szobabol. Ezt csinalja kb hajnal 4-5ig aztan nagy nehezen elalszik az ekkori etetes utan. alszik kb 6-7 orat , persze azt sem egy huzamban es midnen kezdodik elolrol. egesz nap ordit hiaba etetem,bufiztetem, a rezgo szek sem vallt be nala. egyszeruen tanacstaan vagyok es mar ki vagyok teljesen keszulve egyszeruen nem ertem mit nem csinalok jol es h miert pont az en babam ilyen. minden ismerosom sajnalkozik mikor meselem. nem ismerek mast akinek ilyen lett volna a babaja.

Es mivel ilyen keservesen megy az alvas, en sem tudok pihenni. akkor alsszok amikor o, tehat szinte semmit. Lassan de szepen kezdek megorulni ettol. Ma is mar delutan 6-tol visit es mar ejfel van :(((((

Kerlek teteket , ha valaki volt hasonlo helyzetben, hogyan veszeltetek at es mikor kezdett javulni a helyzet??


2013. jan. 14. 00:36
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:
sziasztok! 22 hetes most a kislanyom es mintha csak valami rossz alom lenne ez a kerdes amit akkor irtam. Mara mar csodalatos kis holgy lett belole, rengeteget alszik es jatszik. Semmi orvossagot nem kapott, csak az idon mulott. Az elso 8 het volt nagyon razos de mostmar minden oke :)
2013. ápr. 30. 03:07
 52/52 anonim ***** válasza:
Szuper! Nagyon örülök és várom hogy nálunk is eljöjjön ez az idő! :D
2013. ápr. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!