Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozós anyukák, írnátok...

Hordozós anyukák, írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Milyen hordozó vált be?

A baba mennyi idős korától mennyi idős koráig használtátok?

Milyen testalkattal (anyuka és baba adottságai)?


Mi az ami nem vált be, és miért?


2013. jan. 20. 23:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
3650 gr-mal született, most 16 hónapos, 12 kg, én 45 kg-ra fogytam, de még mindig megváltás a kendő, egyáltalán nem bírnám a kezemben. Volt mei taink is, de azt varrattuk, nem lett jól kipárnázva, bevágott, de kb 1 éves koráig azt is aktívan használtuk, főleg az édesapja, aki átlagos testalkatú (L-es méretet hord)Most kölcsön van egy fél éves babánál, nekik még bőven jó. / hetes korától kezdtük használni a hordozókendőd, elől keresztezett kötéssel, majd 4 hónapos korától már néha a hátamra is fel vettem, rá egy hónapra meg a csípőmön is hordtam néha. Takarítani csak így tudtam, mert nagyon nyafogós volt. Porszívóztam, felmostam, úgy hogy a hátamon volt. Mindig nyafog, vagy üvölt még mindig, ha kötöm felfelé, de azonnal abba hagyja, ha már fenn van, ez esetleg ne tévesszen meg. Kb 1 hónap kellett mire magamtól is sikerült a hátamra fel kötni, de nagyon jó dolog :) Jó hordozást! :)
2013. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!