Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti beadattátok a rota vírus...

Ti beadattátok a rota vírus elleni oltást?

Figyelt kérdés
Tőlem sokan kérdezik,hogy beadattam e? Igazából azt sem tudom mire való? Nekem erről még senki nem beszélt! Ennyire fontos lenne beadatni?
2013. febr. 13. 18:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim extra bukósak, de a dokinéni ügyesen beadta, és nem is bukta ki egyik sem, még nem hallottam senkiről, aki kibukta volna. Amúgy már lekéstétek sajnos a beadását, így a kérdés szinte tárgytalan.
2013. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Egyébként nem egy olyan gyerek van aki be lett oltva,mégis elkapta. A hányás hasmenés minden formában veszélyes a kiszáradás miatt,nem csak akkor,ha a rota okozza.
2013. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Nem.De csak anyagiak miatt.Amugy beadattam volna ha telne ra:(
2013. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Nem!


Se doki, se védőnő nem ajánlotta.


Azóta már a lányom ovis, kb évente hazahoz valamilyen hányós fosóst, ami kidönti az egész családot. A hányós vírusok minden formában veszélyesek, ha rota, hanem rota, pl szalmonella ellen nincs oltás, pedig az is aztán egy marha veszélyes vírus.

Én is úgy gondolom, hogy jó a marketingje ennek az oltásnak.



Annyit még had jegyezzek meg, hogy érdekes, hogy többen írják, hogy igen ezt beadattuk, de mást nem. Számomra ez csak azért érdekes, mert pl az agyhártyagyulladás ezerszer veszélyesebb, mint egy rota vírus és mégis nagyon kevesen oltatnak ellene. Pedig a kisgyerekeknél ha elkapják 50%-ban hallal végződik!

2013. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
× halállal végződik
2013. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
18-as válaszoló vagyok. Én például beadattam az agyhártyagyulladás ellenit és még más oltásokat is. Ami ellen védeni tudom, megteszem.
2013. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Ha 10 hónapos a gyerkőcöd,akkor már nem is kérdés.Fél éves korig lehet beadatni.
2013. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Én beadattam. Nem olcsó, de ha kórházba kerül ezzel a betegséggel akkor ugyanúgy kell majd fizetnem a benn létünket meg stb. Úgyhogy inkább ezt fizetem ki. Nekem senki sem ellenjavasolta. De mindenkinek egyéni döntése eldönteni, hogy van-e rá pénze vagy sem. Egyébként most akciós, április elejéig, így 25 ezer helyett 18-ba kerül. Tudom kissé ironikus, ez az akció, de ez van sajnos.
2013. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nem, lebeszélt a dokim :)
2013. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Én sem adattam be, nem is fogom, és teljes mértékben egyetértek a 21:09-es válaszolóval! Bármilyen fosós-hányós vírus okozhat kiszáradást, vagy akár pl. egy ételmérgezés is...
2013. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!