Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti beadattátok a rota vírus...

Ti beadattátok a rota vírus elleni oltást?

Figyelt kérdés
Tőlem sokan kérdezik,hogy beadattam e? Igazából azt sem tudom mire való? Nekem erről még senki nem beszélt! Ennyire fontos lenne beadatni?
2013. febr. 13. 18:38
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Hát ha 6 hónapos korig kellett volna akkor tényleg mindegy!:) Ne nekem erről nem is szólt senki se doki se védőnő! Azért köszönöm a hozzászólásokat! :)
2013. febr. 13. 22:34
 32/33 anonim ***** válasza:

Nem! Hányás hasmenés még 1000 féle van ... egy ellen lehet oltatni ,többször kell és egy vagyon ...

nem mellesleg oltás után fertőz ...

2013. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Én a nagyobbiknál beadattam. Kértem a doki néni véleményét, ő akkor azt mondta ajánlja, mivel épp akkor tombolt nálunk a rota. Én leginkább attól ijedtem meg, mikor mesélte, hogy hónapok óta kezelnek egy kislányt és nem tudják belőle kihozni. Ha ezt el tudjuk kerülni, akkor igenis teszek érte. Akkor a két oltás volt összesen 37 ezer, most nem tudom. Most 4 hetes a pici, neki egyelőre úgy vagyok vele, hogy nem adatjuk be, de még gondolkodom rajta. Én az agyhártyagy. ellenit is beadattam a nagynak is és be fogom a kicsinek is. Lehet hogy a rota elleni sem véd minden törzstől, de ha épp azt kapja el, ami ellen igenis véd...

Természetesen mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mit adat be.

2013. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!