Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek szintén dundibb volt a...

Akinek szintén dundibb volt a babája az átlagnál, később "letornázta", mikor már járni tudott? Vagy mikor? Egyáltalán egy anyatejes baba mitől lehet kövér?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy később fog forogni is a súlya miatt? Mire figyeljek oda? A dokim nem mondott semmit, szerinte semmi gond.
2013. febr. 26. 18:13
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Köszi a lepedős trükköt,ha időszerű lesz akkor alkalmazom!
2013. febr. 27. 16:31
 22/34 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj az én lányom 14 hetes 8040 gramm :D Nincs semmi baja én tornáztatni szoktam fürdés előtt 2-3 percet utána olyan jókat alszik :D
2013. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Kis dundi ő is :) Nektek nem lesz piros a hurkái között? Bepállik vagy mi,ezzel szenvedek mostanában.
2013. márc. 1. 21:20
 24/34 anonim ***** válasza:
Én babám is hurkás, én fürdés után mikor jól megtörlöm (kiitatom a nedvességet), akkor szoktam behintőporozni. Máskor csak akkor, ha nagyon piros.
2013. márc. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
22-es vagyok, mi is szenvedünk a hurkákkal, olyan szinten hogy bármit csinálok rossz. Ha hintőporozom kidörzsőlődik de véresre, ha krémezem akkor bebüdösödik :S
2013. márc. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Hú akkor az enyém nem annyira érzékeny bőrű? :O Bebüdösödik? Jujj! Mikor a fiamnak nagyon piros lett a nyaka, akkor sudocrémmel kentem be, de nem büdösödött be. Ilyenre vajon doki nem írna ki valami kenőcsöt? Nekünk most kopp-kopp egész jó,csak a hónalja piros most kicsit.
2013. márc. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Marha jó az orvos azt mondta ne kenjem sudocremmel mert nem gyógyul be tőle....:S:S
2013. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
ehhhh... igaz nekem nem a doki mondta, de egy az egyben javított a sudocrém. Max arra érdemes azért odafigyelni, hogy ha begyűlik, összecsomósodik vagy ilyesmi, akkor letörölni, újra kenni, de nem kell olyan vastagon, talán úgy nem áll össze
2013. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
1. vagyok Én is sudocremmel kenem a nyakát, nagyon jó.
2013. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Na,látom,nem csak én bajlódok ezzel :) eleinte hintőporoztam,egy fokkal jobb lett, de a dokim nekem is azt mondta hogy nem jó,kidörzsöli,meg valamiért nem divat mostanában. Mostanában sudocrem-el kentem én is,főleg a nyakánál,meg a hónaljánál,ott a legrondább. És tényleg meggyógyult tőle,csak nem akarom minden nap kenni vele,az a krém mindenhova kivakarhatatlanul belegyógyul.
2013. márc. 2. 21:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!