Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek szintén dundibb volt a...

Akinek szintén dundibb volt a babája az átlagnál, később "letornázta", mikor már járni tudott? Vagy mikor? Egyáltalán egy anyatejes baba mitől lehet kövér?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy később fog forogni is a súlya miatt? Mire figyeljek oda? A dokim nem mondott semmit, szerinte semmi gond.
2013. febr. 26. 18:13
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Ja, igen ez a bebüdösödés is vicces..Egyszer napokig szagolgattam hogy melyik hurkát hagytam ki,mer valami nem jó szagú van a gyereken, mire felfedeztem hogy a füle mögött (?!) is van egy ránc..de mire rájöttem :)
2013. márc. 2. 21:11
 32/34 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a gyerekdoki azt javasolta, hogy ne egyek annyi tejterméket,mert attól pállik be a gyerek. Hátööö..inkább kenem. Gyakorlatilag bármi baja van a babáknak,hasfájás,akármi,mindent az anya étrendjére fognak. A hasfájása is elmúlt magától,és az összes K betüs zöldséget ehetem.
2013. márc. 2. 21:15
 33/34 anonim ***** válasza:

Nyugi! A dokik mindig mindent jobban tudnak! :)

Tényleg nem olyan divat már a hintőpor. Anyósom is mondta, hogy ők anno csak hintőporoztak. Én sem használom sokat, a popsit is sudocrémezem. De ha már a hajlatoknál segít, miért ne használjam, úgyis van még abból, amit a köldökcsonk ápolására kaptunk és az ugyebár fertőtlenítős is. Még arra használom, hogy az anyatejtől kijött kis kiütéseket kezelem vele (+alkohol).

A füle mögött? Ejha! Nekünk a füle mögött a koszmó gyűlt be. A szemöldökénél és a fülénél jött nagyon ki.

2013. márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy a koszmó maradéka volt,nem tudom,valami volt ott. A koszmót legalább idején elkaptam,úgyhogy az csak egy hétig volt.
2013. márc. 3. 11:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!