Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Minek örülnétek, ha...

Anyukák! Minek örülnétek, ha kaphatnátok valamit attól, aki babalátogatóba megy hozzátok?

Figyelt kérdés
Első sorban babának szánt ajándékra gondoltam, de anyának adhatót is írhattok. Kérlek, ne vicceljétek el a dolgot, nekem ez fontos kérdés! Már voltam ilyen helyzetben, és tök bugyuta zenélős plüsst, meg csörgős vittem. Ilyesmit most nem szeretnék. Esetleg valami olyasmit kéne, amire egy első gyerekes nem gondolna, nem vette meg magának.

2013. febr. 26. 20:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok olyan dolgot kaptam ami nem volt igazán nyerő vagy a 125. drabot hozták. Esetleg olyan pelenkát ami nekünk nem volt jó. Szóval szerintem az lenne a legjobb ha rákérdeznél mire van szükségük :)
2013. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Én szintén a pelenkának örülnék (nekem személy szerint a pelenkatorták nem tetszenek, simán zacsiban jobban lehet tárolni, mint bontva, meg azt nem is fogdossa össze senki előtte...). Popsitörlő szintén hasznos.

Én örültem egy-egy izléses, aranyos új baba ruhának is, mert mi sokat használtan kaptunk és új nem nagyon volt.


Ajándékutalvány szintén jó ötlet (Brendon, meg minta DM-ben is lehetne ajándékutalványt venni, ott is van sok babás cucc, amire el tudják költeni.)

2013. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy ilyen kekeckedő vagyok, de valami kevésbé megszokottat adnék. Egy hímzett body, vagy egy nagyon szép mesekönyv (felolvasni belőle) mennyire jó ötlet?
2013. febr. 26. 21:24
 14/25 anonim ***** válasza:
62%
szerintem is kérdezd meg mire van szüksége a kismamának! ez nem ciki, sőt! megmondod, h. mindenképpen szeretnél vinni valamit, de nem szeretnél mellé fogni. mi már most tele vagyunk felesleges cuccokkal, pl. bélelt sapka, ami méret szerint májustól aug. ig lesz jó a gyerekre, 50-es rugi, holott már most, 5héttel szülés előtt 3 kg a gyerek, újszülött bugyi.. . sorolhatnám! én mosható aoi pelust kértem volna, hordozókendőt ,popsitörlőt,vagy bébiőrt, légzésfigyelőt. de senki nem kérdezte meg.. .
2013. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kekeckedő. Én vagyok az 1-es, aki általában semminek nem örül. Egy szép mesekönyvnek nagyon örülnék. Igaz, nem használható rögtön, de ez szép ajándék és még biztos nem lesz neki olyan. A hímzett body nekem pl. nem tetszik és a bodyk általában nem nagyon látszanak a rugdalózó alatt.
2013. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

A kevésbé megszokottal az a baj, hogy lehet, hogy neked tetszik, az ajándékozottnak meg egy nem fog tetszeni.


Hidd el, nincs abban semmi rossz, ha rákérdezel, minek örülne, mert a legtöbben úgysem fogják. Ha meg mégsem kérdezed, akkor tényleg vigyél neki utalványt egy szép üdvözlőkártya kíséretében. Tuti hasznos dologra költik.

2013. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!
2013. febr. 26. 21:34
 18/25 anonim ***** válasza:

Aminek én nagyon örültem, bár biztosan nem mindenkinek tetszene az három dolog volt. Az egyik egy hinta volt a meskáról rendelték. A másik egy mosható pelenka próbacsomag, a harmadik egy aventes étkészlet. Utóbbinak örültem a legjobban, 3 hete használjuk, de 7 hónapja kaptuk. Nem baj. :) Van benne 3 tányér, evőeszközök, itatópohár, kispohár.

Persze ezen kívül a pelusnak és a popsitörlőnek örültem még, csak azért írtam a többit, hátha valami mást szeretnél...

2013. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Pont ilyen kevésbé megszokott dolgokra gondoltam. Én is a Meskán nézelődtem. :)
2013. febr. 26. 22:15
 20/25 anonim ***** válasza:

[link]


Én ennek örültem a legjobban. Születésétől kezdve használjuk, most 2.5 éves a fiam.

Szét lehet zipzározni, hajtani, akkor pléd lesz belőle. Nagyon praktikus.

2013. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!