Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Minek örülnétek, ha...

Anyukák! Minek örülnétek, ha kaphatnátok valamit attól, aki babalátogatóba megy hozzátok?

Figyelt kérdés
Első sorban babának szánt ajándékra gondoltam, de anyának adhatót is írhattok. Kérlek, ne vicceljétek el a dolgot, nekem ez fontos kérdés! Már voltam ilyen helyzetben, és tök bugyuta zenélős plüsst, meg csörgős vittem. Ilyesmit most nem szeretnék. Esetleg valami olyasmit kéne, amire egy első gyerekes nem gondolna, nem vette meg magának.

2013. febr. 26. 20:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én mindennek örültem, bármit hoztak. :) Pelenka, popsitörlő, kisruha, zoknik, előke, cumisüveg, baba-napló, pléd, rágóka, csörgő.....
2013. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Szia! Én első gyerekes anyuka vagyok. Aminek a legjobban örültem az a műanyag mikrós sterilizáló volt. De ezen kívül a pelenkának, popsitörlőnek is örültem, mert az nagyon fogyóeszköz. Az 1-es pelenkából mi csak 1 csomaggal használtunk el, mert gyorsan megnőtt a baba, így szerintem érdemes nagyobbat venni ajándéknak. Egyik barátnőmtől, aki gyakorló 3 gyerekes anyuka kaptunk egy csomagot, amiben volt: sípolós babakönyv, baba etetőkanál és villa, fürdőkacsa, szoptatós tea (azt 6 hónapig ittam), babanapló és egy Detol kézfertőtlenítő gél.
2013. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
szerintem egy mese könyv nagyon jó ötlet, én is kaptam jópárat, igaz még minidg nem került elő de tudom h egyszer elő fog :). Anyukának lehetne venni valami szép felsőt ha ismered a stílusát. Vagy valami kéyneztetős dolgot.
2013. febr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
kérdezd meg mit szeretne ,mi hiányzik nekik.
2013. febr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
én pelenkának,popsitörlönek,örültem volna ,de baba tornáztatott kaptunk de lányom pont azt nem szerete.
2013. febr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!