Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hol van a butaság...

Szerintetek hol van a butaság határa anyaság téren? Ma bejött az üzletbe egy nő.

Figyelt kérdés

Drogériában dolgozom van egy 3 éves kisfiam-valamennyire jártas vagyok a témában.

Az anyuka hasfájásra keresett valamit mert nem értett miért nem tud kakilni a babája,persze tudjuk hogy ez előfordul az én kisfiam is hasfájós volt DE a végén kiderült hogy a babája most lesz csak 3 hónapos és adott neki pudingot meg almát mert mindenki azt mondta neki h már lehet.áááááááááááááááááááááááááááá

Ugye nem én tudom rosszul h ezt nem lehet!

Hol van a védőnp ilyenkor?

Persze C-kategóriás volt a hölgy de akkor is...


2013. márc. 30. 17:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
9-es vagyok! Érdekes, a 4-es válaszoló ugyanúgy az ellen van, hogy egy ilyen pici baba pudingot egyen, mint, ahogy én is ez ellen vagyok, ő mégis fel lett pontozva, én meg le! De egy nagy okos csinálhatta ezt! Vagy az a baj, hogy azt írtam arra az agyas szülőre, hogy buta? Mégis mit írtam volna? Hogy fú, de okos?
2013. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
28%

Ez se semmi, de leírom az én történetemet, ami kiverte a biztosítékot:

Éjszaka dolgoztam egy bizonyos szupermarketbe, a bébi osztályon, olyan fél 12 felé jött egy apuka. Kétségbe esve kérdezte, hogy tartunk-e valamit babáknak hasfájásra, mondom neki, hogy a laktoherbes édeskömény teát tarjuk csak, de mennyi idős a baba (ott volt hordozóba, de nem néztem meg)? Erre közli, hogy 5 NAPOS!!! Hát eléggé lehidaltam,de közölte, hogy anyuka fáradt, mert rajta kívül még van2 gyerek, na de könyörgöm, akkor se egy zárt, bacikkal teli helyre hozom az 5 napos csecsemőt. És ráadásul nem is sietett vele, mert hajnal 4-kor mentek ki a kasszánál.

Hozzá teszem, nekem is van gyerekem, és én is vittem ilyen helyekre,de nem 5 naposan és nem órákra és nem éjszaka.

2013. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ez utóbbit sokkal jobban megértem vagyis el tudom képzelni... az is lehet hogy anyuka 5 napja nem aludt semmit (nekem pl. a gyerekágyas osztályon szülés után 4 szobatársam volt 24 órás rooming in állandóan sírt valamelyik baba, egyik anyuka éjjel 2 óránként pisilni ment, másik horkolt mint a láncfűrész stb.) 5 nap után a világomról nem tudtam olyan fáradt voltam.

Tehát lehet hogy anyuka lefeküdt aludni és azt mondta a férjének hogy vigye el a gyereket ( a picit) mondjuk autókázni vagy sétálni vagy bármi legalább csak pár órára.

Nekem is így volt, bátyám volt itt segíteni szegény és én úgy nem bírtam aludni hogy ott volt a baba a lakásban és ordított ...így elküldtem őket "sétálni" órákra. Nem volt hideg és a babakocsiban meg az autós hordozóban persze órákat aludt egy hang nélkül felváltva a babám.

Tehát visszatérve lehet anyuka csak elküldte apukát a babával hogy vigye valamerre kocsiban pl. de álmában nem gondolta hogy pont a tescóba mennek (most mindegy hogy az volt e vagy más bolt).

Apukának meg fogalma nem volt róla hogy oda nem szabad bevinni ilyen pici babát, vagy hát nem tilos, csak nem ajánlott.

2013. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
23 vagyok az lemaradt hogy mondjuk elég meredek ha ezt 3.gyereknél nem tudta pl. apuka de az is lehet hogy az első 2 nem is tőle van mai világban ezt sose tudni, lehet hogy mozaik család és anyukával ez az első közös gyerek.
2013. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!