Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hol van a butaság...

Szerintetek hol van a butaság határa anyaság téren? Ma bejött az üzletbe egy nő.

Figyelt kérdés

Drogériában dolgozom van egy 3 éves kisfiam-valamennyire jártas vagyok a témában.

Az anyuka hasfájásra keresett valamit mert nem értett miért nem tud kakilni a babája,persze tudjuk hogy ez előfordul az én kisfiam is hasfájós volt DE a végén kiderült hogy a babája most lesz csak 3 hónapos és adott neki pudingot meg almát mert mindenki azt mondta neki h már lehet.áááááááááááááááááááááááááááá

Ugye nem én tudom rosszul h ezt nem lehet!

Hol van a védőnp ilyenkor?

Persze C-kategóriás volt a hölgy de akkor is...


2013. márc. 30. 17:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a várandós csomagban (ami ugye ingyenes) van tájékoztató füzet amiben le van írva hogy mit mikor lehet adni. A védőnőt meg kérdezni kell, mert kitalálni nem tudja mire kíváncsi az ember. Ha meg magától mondja, akkor azért van lehurrogva hogy mit okoskodik:(
2013. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
A cigányoknál más a szokás, ott már hamarabb kapnak mindent, ezt mondja nekik a család, a védőnő pedig gondolom nem fog velük kötekedni.
2013. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szerintem se lehet, csak a 4. hónaptól. Régen persze korábban adtak mindent.

A védőnőnk eddig kétszer látta a lányomat, egyszer se fogta a kezébe. Most 3 hónapos. Mivel második gyerek én már úgyis tudok mindent... Az elsőnél nem ő volt a védőnőnk, egy éves kor

2013. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

ában költöztünk ide. Honnan tudja, hogy tudom??? Mondjuk tudom, de ennyit a védőnőről...


Bocs, megszakította.

2013. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
66%
Régen ennyi idősen mrá valóban ettek ilyeneket a gyerekek, nyilván ő is idősebb rokonokkal beszélt.
2013. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

A puding durva, de egy kis almától az ég világon semmi baja nem lesz a gyereknek! Én is a 3 hónap végén adtam neki egy kis főzött almapürét (1-2 kanálról van szó).


Hidd el a nem idén barnultak is felnőnek....

2013. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, szégyelld magad.
2013. márc. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, tessék, nem mindenki magától hülye:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2013. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Brigu válasza:
nekem most 4 hós a babám,ha nem csusztunk volna a 3 hós oltással már múlt hónapban elkezdhettük volna a hozzátáplálást, a védőnő által,ami persze almával kezdődik...,de persze pudingról szó sincs,és kis adagokkal kisérletezünk :)
2013. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

De itt az ellenkező oldal is:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Érdekes egyébként hogy mennyire egyhangú, egyetértő egyes kérdéseknél a kommentek! :))

2013. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!