Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak GYES mellett...

Miért csak GYES mellett járhat a gyerek a bölcsibe? Jogszabály írja elő? Miért vagyok hátrányban azokkal szemben, akinek pl. nem volt mhelye, a gyerek előtt és csak gyes-t kapnak!

Figyelt kérdés
Gondoltam egy kis társaság, új ingerek jót tennének a gyerekeknek, de sajna azt mondta a vezető, ha akarom hogy járjanak, le kell mondjak a gyed-ről, gyesre kell váltanom, és akkor járhatnak a gyerekek! Tudom hogy más szíves örömest van otthon a gyerekekkel, én sem olyanra gondoltam, hogy hétfőtől péntekig bedugom őket, csak egy kis újdonság, szocializálódás, stb. Nem túl sok a gyed-em, novemberig fog járni, a gyesem viszont 56 ezer lesz (ikrek miatt)! Van CsaNa a vásorban, de ez a bölcsi sokkal jobban tetszik nekem!

2013. ápr. 3. 21:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
A szobatisztaság a feltétele nem a beszéd.
2013. ápr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!