Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális dolog az...

Szerintetek normális dolog az hogy a védőnő ma reggel 7:10-kor rám telefonál hogy reggel 9-re jönne családlátogatásra? Hogy lehet lemondani a védőnői szolgálatot?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 07:50
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%

Az utolso valaszoloval ertek egyet. En sem dijaznam hogy reggel hetkor szol hogy ket ora mulva jon. Mondjuk nalunk is elofordult mar hogy felhivott hogy holnap jonne. En meg mondtam hogy nem erunk ra...

Bar ehhez hozzatartozik hogy eddig a 7 honap alatt osszesen haromszor jelentkezett nalam hogy megnezne a gyereket. Ha ennyire nem erdekli akkor alkalmazkodjon a mi idobeosztasunkhoz.

2013. ápr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem is telefonál, csak jön. Nem érzem ezt akkora problémának, hogy emiatt le kelljen mondani a védőnői szolgálatot. A gyámügy nem telefonálna ám.
2013. ápr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sokszor sok helyen egyáltalán nem is szól előre csak jön!
2013. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
Örülnék ha telefonálna. Mindig csak betoppan.
2013. ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem gyengén felfújod.Én védőnőm még csak nem is telefonál..Mikor először beállított szó nélkül köpni nyelni nem tudtam.Már 3 védőnőt "megettem", de ilyet egyik sem csinált.Mondjuk kompenzálja a szakértelmével, segítőkészségével meg mindennel, mert egyébként a legjobb védőnőm eddig.Beállított, a pofám égett a kupitól, mivel nem volta toppon egy 2 éves és egy újszülött gyerek mellett, mondtam hogy elnézést a kupiért..de erre csak legyintett, hogy akkor aggódna ha csili-vili tisztaság és rend lenne! :D

Én őt éjjel nappal hívhatom.Ezt mondta..és ez megnyugtató..most azért mert nem tud telefonálni már nem is haragszok, mert kompenzálja minden mással!Esetleg neked más bajod is van vele??Mert ilyen miatt ha leakarod mondani a szolgáltatást, akkor remegő röhögést fogsz sok embernek okozni..és a kötelező oltásoknál amúgy is találkoznál a védőnővel, ami még kínos is lehet..

2013. ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk 8 előtt még a gyerekorvoshoz sem lehet telefonálni...

Én vagy nem vettem volna fel, vagy azt mondom, hogy bocs, de a mai nap nem jó.

A mi védőnőnk (eddig 3 volt), mindig több nappal korábban szólt, hogy jönne. Ez így a normális. Az ember nem mindig áll úgy, hogy akár mikor rátörjön valaki.


Le lehet mondani a védőnőt.

2013. ápr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
38%

Tehat az a probléma, hogy korán telefonált? Gondolom mobilon hívott. Nos, ha en nem akarom, hogy hivjanak, akkor kikapcsolom. Hameg olyan hülye vagyok, hogy nem kapcsolom ki, akkor nem akarok ki rajta, ha valaki felhív rajta.

Elég hisztis egy nő lehetsz.

2013. ápr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
Hozzank mindig bejelentkezes nelkul jott , meglepi volt minden alkalommal.:)
2013. ápr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem úgy lenne normális, hogy elötte való este rádszól, hogy jönne másnap reggel, neked megfelel-e az az időpont.

Szerintem nem a védőnőre kellene köpködni, hanem egyszerűen megmondani neki, hogy neked nem jó a reggel 9, jöjjön máskor.

Egyébként mit szólnál a mi védőnőnkhöz? Ő soha nem jelentkezik be, hanem mindenhova szúrópróbaszerűen megy, persze nem korán reggel.

2013. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
76%

Igen, örülj, hogy legalább telefonál :) Bár ezt tényleg nem illik, 7 órakor telefonálni... pfff... ez őt minősíti, de lehet, úgy volt vele, hogy úgyis kisgyerekeseknél ez már nem korán reggel van. Vannak azonban kivételek.

Hozzánk állandóan csak betoppan. Most utóbb pl. szerencsém volt, mert pont barátnőméket vártam, már azt hittem ők jönnek, szóval rend volt, meg minden. De pl. ha most jönne.... lehet nem engedném be. Bár én nem is nyitok ajtót, ha nem várok senkit. Nekem a telefonomban benne van a védőnő, és ha hív, már tudom, hogy valami "baja" van.

2013. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!