Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális dolog az...

Szerintetek normális dolog az hogy a védőnő ma reggel 7:10-kor rám telefonál hogy reggel 9-re jönne családlátogatásra? Hogy lehet lemondani a védőnői szolgálatot?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 07:50
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
48%
48-as vagyok. Oké, én eddig sajnáltalak, de te nem vagy normális. Igen, én anya vagyok, van egy 2 éves a fiam és már most több esze van láthatóan, mint neked. Kezeltesd magad, mert elmebeteg vagy.
2014. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
58%
Tehat az normalis, hogy te le gyökerezel azert, mert leírom, hogy ma, Magyarorszagon a védőnő nem koteles várandóst látogatni az otthonában, de azon besértődsz, hogy parasztnak minositelek a kritikán aluli válaszodért. Na igen, sajnos nem mindenkinek jutott elég értelem....
2014. jún. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
0%

Biztosan mindenkinek több esze van... A kétévesednek is... :)

Főleg annak van sok esze, aki két mondat alapján "arra következtet", hogy nem jártam tanácsadásra.... Ki mondta ezt?! Aki elmebeteg, az szerintem te vagy... Kérdezni miért is kellene, inkább basáskodó sztenderd szöveggel kell lekeverni valakit, akinek a történetéből egy(!) mondatot ismersz... Mindenki k...a okos, aki még nem járt így. Amíg nem jár így... Mindent ki kell próbálni, és nem magas lóról okoskodni, asszonyok.

Megnézném, ti hogy reagálnátok, ha ugyanez megtörtént volna veletek, és mások kérdés nélkül idiótának tartanának, mert AZT HISZIK(!!!), hogy én nem tettem meg mindent... Látszik, hogy van még mit tapasztalnotok az életben. Utána kell mindentudónak lenni, ha már mindent megéltél...

2014. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
77%
Kedveske.elnézést a mondatomról lemaradt a kérdőjel.tehát kérdés akart lenni h nem jártál tanácsadásra? De akkor is tartom h a védőnőnek terhesgondozás céljából nem kell házhoz mennie.
2014. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Az en edesanyam is elvesztett egy babat orvosi hibabol. De ha ő megmarad en nem lennek :). Lehet a vilagot szidni de inkabb a jovore kell koncentrlni akar gyokerek az emberek akar nem! Masok szidasatol csak magat mergezi az ember de elorebb nem visz. Max idegesse es keseruve tesz. En halas vagyok az eletemnek es a "batyamnak" akit sosem ismerhettem meg. Ő az életét adta értem. De lehet sokfele keppen negativ szitkozodasok kozepette frocsogve pulyka mereggel atitatott napokat heteket sot honapokat elfecserelve a vilagot gyulolni, csak mert az elet maskepp alakul ahogy eltereztuk. Hiaba a vallas hianya is ilyenkor jelentkezik. Emberrel tortenik valami "tragedia" es nincs mogotte lelki megnyugvas. Egyszer mind meghalunk. Es ha mar sok szeretted elveszited a halal sem tunik annyira veszesnek hisz mindenki oda megy. Buli vaaaaaaan!
2014. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!