Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális dolog az...

Szerintetek normális dolog az hogy a védőnő ma reggel 7:10-kor rám telefonál hogy reggel 9-re jönne családlátogatásra? Hogy lehet lemondani a védőnői szolgálatot?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 07:50
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
74%
mondjuk, aki reggel 7:10-kor odatelefonál valahova, ahol ráadásul gyerek van...az se százas...
2013. ápr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
33%
Mert az igen, aki nem kapcsolja ki a mobilját éjszakára? :)
2013. ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
77%
Miért kellene kikapcsolni a mobilt éjszakára?
2013. ápr. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
44%

Ezért pl. hogy ne zavarják fel 7.10kor ha az neki korán van, nekem az évek alatt volt olyan hogy tévesen hívogatott vki reggel fél 7kor (vmi idős bácsi) tanultam az esetből és inkább teljesen lenémítottam a telefont hogy az utolsó fél órámat még alvással tudjam tölteni, de nem csak ez volt, volt hogy vmi hirdetés miatt telefonáltak reggel 7kor meg este 9kor is...

Most mindegy hogy a védőnő hív 7kor vagy a tejesember (csak példa) így is úgy is zavar tehát lenémítom a telefont ha 7.10kor még aludnék.

Egyébként a rendetlenség kérdésre visszatérve mindenki ezt szokta írni hogy hát milyen gáz volt hogy jött e védőnő mert kupi volt, és akkor mi van? Úgy értem a védőnő nem a rendetlenséget nézi, vagy nálatok igen?

Volt olyan akinek emiatt beszólt volna a védőnő mert kisgyerek mellett nem álltak elvágólag a cuccok? Nem a koszra meg elhanyagolt körülményekre gondolok nyilván-pusztán csak a kupira.

Kizártnak tartom hogy a védőnő azért menne szúrópróba szerűen hogy megnézze mekkora a rend...őt a baba érdekli nem az milyen háziasszony vki nem??

2013. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
24 vagyok jött A védőnő akart lenni..
2013. ápr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
100%
ha nem jelentkezik be, akkor jöhet pl akkor amikor ütik verik a gyereket, üvöltöznek vele...
2013. ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
csajok!nem emiatt az egy dolog miatt akartam lemondani.egyébként felhívott háromnegyed 9-kor hogy közbejött valami,és mégsem jön....Kommunikálni megtanultam,és hallotta a hangomon hogy még alszok/aludtam.Gond még az is,hogy mi szinte a világ végén lakunk,és meg szokott kérni,hogy menjünk ki kocsival elé a buszmegállóba....no comment...ha felajánlom hogy mi megyünk le,az nem mindig jó neki.
2013. ápr. 15. 09:27
 28/55 A kérdező kommentje:
mobiltelefont sosem kapcsolom ki,édesapám beteg,és emiatt parázok...
2013. ápr. 15. 09:28
 29/55 anonim ***** válasza:

érdekes engem nem hívogatnak idegenek kora reggel, sőt máskor se, mert van annyi eszem, hogy ne adjam meg sehol se a számomat:)

szüleim messzebb élnek tőlünk, ő miattuk nem kapcsolaom mi a telefonomat.

2013. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell lemondani a védőnői szolgálatot, egyszerűen este kapcsold ki a mobilt, és reggel, amikor már összeszedtétek magatokat, kapcsold be. Így senki sem tud zavarni, ha nem szeretnéd.

Egyébként nyugodtan mondhattad volna neki azt is, hogy a mai nap nem jó, beszéljetek meg másik időpontot.

Én kedvesen megmondtam a védőnőmnek, hogy lehetőleg látogatás előtt 1 nappal telefonáljon, mert ha aznap hív csak, vagy csak úgy betoppan, nem biztos, hogy otthon talál minket vagy éppen valamilyen okból kifolyólag nem alkalmas nekünk. Megértette, nem csinált belőle problémát.

2013. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!