Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális dolog az...

Szerintetek normális dolog az hogy a védőnő ma reggel 7:10-kor rám telefonál hogy reggel 9-re jönne családlátogatásra? Hogy lehet lemondani a védőnői szolgálatot?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 07:50
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
0%
A védőnőnek szúrópróbaszerűen kell házhoz menni,nem kötelessége ezt bejelenteni...
2014. ápr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
48%
Szúrópróbaaaa... csessze meg. Akkor bezzeg nem jött, amikor észre kellett volna vennie, hogy a 36 hetes magzatomnak gyengül a szívhangja, aztán meg is halt... 4 hét alatt egyszer sem jött a "szúrópróbás"... pedig ez lenne a kötelessége, nem? Mi a nyavalyát szúrópróbáz? Nem vagyunk sittesek meg narkósok, sem putriban nem élünk, sőt. Mégsem jött... További gondolataim nem tűrnek nyomdafestéket... szúrópróba... aha...
2014. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
67%
Kedves utolsó! Nagyon sajnálomami történt, de a védőnő nem megy házhoz, amikor terhes vagy, ezt te is tudod.azért kell bejelentés nélkül mennie h életszerű helyzetben is lássa a csalàdot.
2014. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
36%
De, kedves utolsó, gondolom, mennyire sajnálod egyébként, ha így nyilatkozol. A kislányommal is házhoz jött, illetve most is, amikor terhes voltam, csak két különböző védőnőről van szó. Az egyik jött hetente szívhangot nézni (akkor is veszélyeztetett voltam, legutóbb is), most meg le se sz..t... Életszerű helyzetünk hétről-hétre ugyanaz: rendezett, tiszta otthon, két egymást szerető, tisztelő szülő, életkorát értelmileg jóval meghaladó kisgyerek... nem nálunk kellett szúrópróbázgatni... Amit viszont a helyzet megkövetelt volna, azt teljesíteni, és a tragédia után nem elkerülni napokig, aztán meg itt sírni a ház előtt, hogy mennyire lelkiismeret furdalása van, és nem mert a szemem elé kerülni... lehet is... de ettől még ami történt, megtörtént...
2014. jún. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
58%
Hat 44, a védőnőnek nem feladata a terhességet az otthonodban végig kísérne. Egyszer, a szules előtti nehány hétben kell kimennie kornyezettanulmanyra. Amúgy sajnálom, ami veled tortent, de nem kellene a vedonoben keresned a hibát.
2014. jún. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
14%

Majd próbáld ki egyszer, hogy meghal a gyermeked és egy ilyen hozzád hasonló gyökér mentséget keres azoknak, akik IGENIS tehettek erről a tragédiáról. Majd ha a bíróság is kimondja, megírom, okulásképpen.

Egyébként nem "végigkísérni" kellett volna, hanem mindössze jobban odafigyelni... mondjuk engem is behívhatott volna rendszeresen ellenőrzésre (gondolod, hogy nem mentem volna?), de az ember azt tanulja az egészségügyről, hogy ne okoskodj, majd ők tudják.... aha... elkenni a dolgokat. Azt tudják. Legalábbis szeretnék...

2014. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
64%
Te! Fogd már vissza magad! Milyen stílusod van.te nem jártál rendszeresen terhesgondozásra.vagy ki vagy te h hozzád házhoz kell járni.remélem csak a szomorúság beszél belőled nem ilyen vagy alapból
2014. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj utolsó, én megértem, hogy nagyon nagy a fájdalmad, de igaza van annak a válaszolónak, akit most legyökereztél. A védőnőnek nem kell kijárnia a terhesség alatt, a várandós nőnek kell mennie havonta vagy ha valami problémát észlel. Ha nem vagy ott a védőnő honnan tudja, hogy baj van? Megértem, hogy haragszol az egész világra, megharagudhatsz rám is, de nincs igazad. A bíróság (ha elmentek addig) is ezt fogja kimondani. Talán egy idő múlva te is belátod, hogy amit most csinálsz, az a mély fájdalmadban történő vagdalkozás, ami valahol érthető, de nem fog segíteni. Őszinte részvétem a babád miatt.
2014. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
78%

"Majd próbáld ki egyszer, hogy meghal a gyermeked és egy ilyen hozzád hasonló gyökér mentséget keres azoknak, akik IGENIS tehettek erről a tragédiáról. Majd ha a bíróság is kimondja, megírom, okulásképpen.

Egyébként nem "végigkísérni" kellett volna, hanem mindössze jobban odafigyelni... mondjuk engem is behívhatott volna rendszeresen ellenőrzésre (gondolod, hogy nem mentem volna?), de az ember azt tanulja az egészségügyről, hogy ne okoskodj, majd ők tudják.... aha... elkenni a dolgokat. Azt tudják. Legalábbis szeretnék.."


Gyökér???? A kedves edesanyad mezőgazdasági segédmunkás -gyengébbek kedvéért paraszt- kicsi lánya, akit a tükörben látsz, az a gyökér.

Eddig sajnáltalak, most viszont ugy érzem, ennyi intelligenciával, ilyen bunkon megérdemelten a sorsodat.


A védőnőnek nem kell házhoz járni a terhesseg alatt csak egyetlen egyszer kell kimennie kornyezettanulmanyra. De ha ki is menne se tudna mit kezdeni, ha nincs szívhang, tan méhen belüli szivműtétet kellene végeznie a konyha asztalon, vagy mi?

2014. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
19%

Szakadjatok meg, hasonló élményeket kívánok. Mezőgazdasági munkás...(???) te jól érzed magad?!

Jártam terhesgondozásra, amikor hívtak. 4 hétig nem hívtak. Minek is írok olyan embereknek, akiből hiányzik a jóérzés, emberség, ilyesmi?! Nézzétek meg az értelmező szótárban. Megtudnátok(!!!), de sajnos, soha nem az kapja, aki megérdemli... Micsoda ocsmány hozzáállás.... és ti nők(????), esetleg anyák(???) vagytok?! Az igen! Micsoda világ...

2014. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!