Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális dolog az...

Szerintetek normális dolog az hogy a védőnő ma reggel 7:10-kor rám telefonál hogy reggel 9-re jönne családlátogatásra? Hogy lehet lemondani a védőnői szolgálatot?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 07:50
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
...már írtam miért nincs kikapcsolva.többször nem mondom el...
2013. ápr. 15. 09:35
 32/55 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok


Bocsi, most látom, hogy nem kapcsolod ki a mobilt apukád miatt, akkor marad az, hogy megbeszéled vele a dolgokat.

2013. ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
igen,csak sajnos már egy idős lelkes nyugdíjas védő néni,és olykor elég értetlen.meg mond olyanokat....2,5 hónaposan már hozzátáplálást javasol anyatejes kisfiamnál...és még sorolhatnám.
2013. ápr. 15. 09:55
 34/55 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg keress másik védőnőt....legyél már kicsit talpraesettebb, meg vedd a dolgokat kicsit gördülékenyebben, ne egyből "fújj, akkor nekem ez az egész nem is kell" mentalitást tedd magadévá...
2013. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:
igen!messziről könnyű okoskodni!
2013. ápr. 15. 10:29
 36/55 anonim ***** válasza:
Ha nem jelenti be időbe ,hogy mikor megy akkor nem vagy köteles beengedni! Én amúgy nem tudom ,hogy működik ez. A védőnő terhességem alatt volt kint kétszer meg a baba születése után 3-szor és ennyi. Havonta találkozunk az orvosi tanácsadáson és ennyi. Látja ,hogy nincs kérdésem ,minden oké és nem is erőlteti magát rám :)
2013. ápr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
"Keress másik védőnőt" írónak üzenem, hogy a védőnőt nem választod ha nem kapod. tök mindegy te mit akarsz, ezt kapod és kész.
2013. ápr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
mi 9kor kelunk csak ,nemmindenki kel hajnalba ám...én sem orultem volna neki az biztos,aztmondtam volna h ma nemjo és kész :)
2013. ápr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
60%

Tudom, hogy alapesetben adott, hogy ki a védőnő...azért írtam, hogy keressen másikat, mert tudom, hogy adott esetben, megfelelő indokkal alátámasztva igenis el lehet intézni, hogy a település egy másik védőnőjéhez kerüljön ellátásra.

Viszont érdekes visszaolvasni ezt a sok kommentet és a kedves Kérdező reakcióit....azokra, akik nem azt írják, amit hallani szeretne, elég elutasítóan reagál. Én is azt kaptam pl., hogy "könnyű messziről okoskodni". Hát figyu...ha nem tetszik az olyan vélemény, ami nem a Te kövedet fújja, ne tegyél fel itt kérdést.

Egyébként tartom...legyél talpraesett és ne hisztizz.

2013. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
74%

Nem, nem normális semmiképpen! A mi védőnőnk is szuperbunkó volt, ő nem is hívott, csak beállított a legváratlanabb időpontokban, s a szomszédokat kérdezgette, hogy hol lehetünk...!!! :o

Én egyszer szépen elmagyaráztam neki, hogy minimum egy nappal előtte szóljon, ő is szervezze meg a munkáját,ahogyan mi is az életünket!

A reggel 7:10-et Anyukáméktól meg egyes rokonoktól és jó barátoktól tudok elfogadni, de egy védőnőtől semmiképpen!!!!!!!!!

2013. ápr. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!