Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha betegen születne a gyerekem...

Ha betegen születne a gyerekem örökbe adnám. Rossz anya leszek így?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem lenne hozzá türelmem hozzá, ha valamilyen fogyatékossággal születne. Akkor nem akarnám felnevelni, örökbe adnám. Nagyon rossz ember vagyok?
2013. máj. 8. 15:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én biztos megpróbálnám felnevelni de ha én nem lennék elég neki ( betegség függő) igen én is kérnék segítséget! De biztos ,hogy napi szinten látogatnám és hétvégéken tehetném kihoznám és ha azt látnám nem jobb neki az intézetben ahol én azt hittem boldogabb lehet akkor kihoznám onnan! bár erről nem lehet így beszélni hisz nem történt meg velem és Isten adja ,hogy ne is történjen! Nem tudom én 2 ismerősből indulok ki az egyiknek sajnos halálos betegséggel született az utolsó kisfia a beteg fiú mellet még 2 egészséges gyermekről kellet gondosodnia! Nem volt könnyű de ameddig élt a kisfiú teljes életet próbált neki biztosítani még úgy is ,hogy tolószékben élte le az utolsó éveit! Szóval ez a nő számomra felbecsülhetetlen! A másik ismerősömnek sajnos olyan fogyatékkal született a gyermeke aminél egy idő után be kellet adni az intézetbe! Nem volt elég ,hogy az anyukája otthon volt vele ,és ahogy erősebb lett a fiú egyre többször bántotta az anyját és a környezetében élőket ezért intézetbe vitték de minden nap munka után ment vitte sétálni a fiút játszani és minden hétvégén kihozta.(sajnos ő is elhunyt) Hatalmas tisztelet az összes ilyen családnak!Én is megpróbálnám mert akkor is az én kis babám!
2013. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kérdező! Azért egészen más örökbe adni (tudván, hogy úgysem fogja senki örökbe fogadni) ezáltal eldobni magadtól a gyerekedet és más az Ő érdekeit is nézve intézetet keresni számára, rendszeresen látogatni, hétvégén hazahozni, törődni vele. Sajnos neked az örökbeadás volt az első gondolatod és csak a válaszok hatására visszakoztál. Remélem csak azért, mert fogalmad sincs még a szülői szeretetről.
2013. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Te nagy tévedésben vagy! Te nem rossz anya lennél, hanem nem lennél anya!!!


Ha az elején kiderül a baj el kell vetetni. Ha csak utólag derül ki akkor egy anya segíti élete végéig a gyermekét!

2013. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!