Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok?

Rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
Kisfiam féléves múlt. Kedves mosolygós baba, de vannak nagyon hisztis időszakai. Én sajnos alapjáraton is idegbeteg tudok lenni, és ha 1 nap 100szor hasra fordul és fél perc múlva hisztizik hogy fordítsam vissza, elgurul a gyógyszerem és kiabálok vele. Meg mostanában nyűglödik a fogával, szó szerint hetek óta napi 3 órát alszok és mikor felkel éjszaka szegénnyel akkor se úgy beszélek ahogy kéne. Tudom, hogy nem tehet róla, kicsi , nem tudja máshogy elmondani ha baja van.Utána megbánom, sírok is, és legszívesebben arcon köpném magam. Ő az életem, tűzbe mennék érte, mégis néha úgy beszélek vele mint a kutyával. Szerencsére csak a szám jár, bántani sose tudnám, de annyira utálom ilyenkor magamat! Szegény meg általában nevet rajtam. Másnál is elszakad időnként a cérna? Vagy velem van baj?
2013. máj. 10. 14:05
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a negatív és pozitív válaszokat egyaránt. Férjem szerint rettenetesen eltúlzom a dolgot, ő iszonyú türelmes ember (nem csak szerintem, mindenki meg van rajta döbbenve, hogy lehet valaki ennyire nyugodt). Szerinte én durvábbnak élem meg ha ilyen történik, mint az valójában.

Egyébként egészségügyben dolgozok mint ápolónő és az eddig 10 év munkám alatt, sose volt rám ilyen panasz. Eddig kb. 3szor fordult elő, hogy nem úgy beszéltem a gyerekkel mint nrm kéne, és nagyon igyekszem, hogy több ilyen ne is legyen.

Kedves utolsó! A cigit most tettem le megint, mert szoptatás és terhesség alatt nem cigiztem, nem akarok megint rágyújtani, lehet az is közrejátszik.

Tényleg köszönöm mindenkinek, igen elgondolkodtató dolgokat írtatok. Tudom, hibáztam, nagyon nagyot, de emberből vagyok. :(((

2013. máj. 11. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!