Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg rossz anya leszek ha...

Tényleg rossz anya leszek ha külön szobába szeretném szoktatni a Babónkat?

Figyelt kérdés
Mégcsak 20 hetes vagyok de hatalmas veszekedések vannak apósom és köztünk. Egy kicsi másfél szobás panelban lakunk, ahol a kisszobát szeretném megcsinálni babaszobának. Szeretném már az első perctől kezdve odaszoktatni a lányunkat, de lesz bent egy heverő is nekem biztos, ami biztos. Apósom szerint szívtelen vagyok, rossz anya leszek, aki nem törődik a gyerekével, mert még az állatok se hagyják magukra a kölykeiket... Idáig a párom mellettem volt, de most már ő is azt fújja, amit az apja. Én szeretném ha nekünk is megmaradna a saját terünk, szerintem a páromnak is könnyebb lesz, hog tud pihenni, egyébként meg pici a lakás nagyjából 3 lépéssel kell többet megtenni mintha a mi szobánkban lenne. Első gyerek lesz, tudom, hogy nem tudhatok mindent, de tényleg ennyire ördögtől való az, ahogy én szeretném?
2013. máj. 13. 15:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Majdnem mindenben egyetértek az utolsó válaszolóval.


Miért gondolod, hogy nehéz lesz átszoktatni? Nekünk könnyen ment, háromszor is. Egy-két példa az ismerősi körből ezt nem támaszthatja alá.

Amúgy meg a magánélet hiánya nem lehetne ennek az oka. Maximum áttevődik (bocs a nem magyarért:)) más, esetleg izgalmasabb helyekre mint a nappali, konyha, fürdőszoba.

2. voltam

2013. máj. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!