Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, nagyon haragszo...

Mit csináljak, nagyon haragszok magamra?

Figyelt kérdés

Két kisgyerekem van és a kissebb születése után hónapokig nagyon nehéz volt, a kicsi álandóan sírt a nagy meg hisztizett mindenért... én sokszor teljesen kiborultam, a földön feküdve bőgtem, ordibáltam majdnem minden nap mindkettővel, türelmetlen voltam és sokszor minden csak nem gyengéd és megértő nem... Útálom hogy ilyen voltam, végigbőgtem az elmúlt hónapokat mert akárhogy próbáltam tökéletes anya lenni nem ment...Pedig imádom a gyerekeimet, amiben csak tudok a kedvükben járok, sokat játszunk, ölelem őket, ragaszkodnak hozzám nagyon... minden nap úgy kelek fel hogy nem fogok többet kiakadni akkor sem ha a feje tetejére áll a ház, mostanában már egyre többször sikerül és ha ki is borulok már nem úgy mint régen, mintha kezdenék lenyugodni, a kicsi lassan 1 éves. De úgy érzem egy szörnyeteg voltam, nagyon haragszom magamra, és azt kívánom bárcsak elölről kezdeném az egészet...rettegek hogy a kiborulásaim mit okoztak a gyerekeimnek?

Kicsit összevisszaság lett, köszönöm aki elolvassa és válaszol...


2013. máj. 13. 21:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azóta mi a helyzet?
2020. febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!