Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya lennék?

Rossz anya lennék?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal nyaggat hoyg nem alszom együtt a gyerekemmel, meg hogy elhanyagolom. Kicsi lakásunk van, amiben van egy nagyobb szoba, ahol nincs rendes fűtés (télen ez elég kellemetlen), és két kicsi, igazán kicsi szobánk van. Az egyikben elfér a mi ágyunk a férjemmel, a másik kis szobában alszik a gyerek. A kétszoba összenyitható, így az ajtó nyitva van. Egy lépés és az ágyánál vagyok, ha kell, de egyedül alszik kiságyban. Mindenki azt mondja a környezetemben, hogy egy anyának a gyerek mellett kell aludnia, meg, hogy milyen anya vagyok én, hogy elhanyagolom a gyerek igényeit, meg korán elválasztom, stb. Holott csak egy fél méterre alszik tőlem, és csak egy vékony fal választ el, de az sem, mert azon is van ajtó, ami nyitva van. aMúgy nagyon jó baba, nyugodt, kiegyensúlyozott. Elalszik magától hipp-hopp, keveset sír, és mégis ezzel piszkálnak. Most akkor tényleg rosszul csinálok valamit?
2013. máj. 29. 20:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%
Már az első naptól kezdve különszobában alszik. Ha nem aludt el inkább ringattam fél órát, de nem tettem magam mellé. Egy az, hogy veszélyes. Ha éberen alszol nem pihened ki magad, ha mélyen, akkor megfulladhat a baba. A másik az, hogy mégis csak az a hitvesi ágy. Ha az apuka nem is mondja, de biztosan zavarja, hogy már nem csak kettőtöké. Megromolhat a házasélet. Persze sokan jönnek, a "nem csak ott lehet szexelni" szöveggel, hát köszi, én nem szeretnék minden nap a mosógépen, konyhapulton szeretkezni. A harmadik az, hogy magad mellől elszoktatni majd a gyereket, szinte lehetetlen.
2013. máj. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nekem az jutott eszembe, hogy ahhoz, hogy ott aludjon, ahhoz nekem is akkor kéne aludnom, amikor neki. De egy baba 12-16-18 órát lazán alszik egy nap. Én ezt nem engedhetem meg magamnak, meg mondjuk az ágyunk sem alkalmas egy babának, túl puha. Mellénk meg nem fér. Arról meg nem beszélve, hoyg apa mit szólna. Úgyhogy igaz, ez sem utolsó szempont, hogy a házasélet megromolhat, ami a gyereknek is rossz.
2013. máj. 29. 21:41
 13/21 anonim ***** válasza:
51%
én annyira rossz anya vagyok hogy három hetes koráig bírtam az együtt alvást utána kiságyba raktam a saját ÖNZŐ normális pihenésem célja érdekében
2013. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%
Akkor én halmozottan sz.r anya vagyok. 3 gyerekkel csináltam ezt:)
2013. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
13: Te aztán tényleg rossz vagy. Még csak nem is próbálod arra fogni, hogy nehogy összenyomd a gyereket :D
2013. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez miatt nem vagy rossz anya, ne hagyd, hogy mások ezt mondják rád! Akkor lennél rossz anya, ha nem látnád el a babád! Nincs abban semmi rossz, ha nem egy ágyban alszik veletek! Velünk sem egy ágyban alszik a kislányunk, de egy szobában!
2013. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Őszintén elég bosszantó azt látni, hogy valaki lepontozta a válaszokat. Nos, kedves idetévedt természetmániás, csupazen ősanyák, örülnék, ha nem húznátok le mások bátorító hozzászólásait. Köszönöm.
2013. máj. 30. 15:40
 18/21 anonim ***** válasza:

Mindenki le lett pontozva. Aki egy ágyban alszik a babájával az azért, aki nem, az azért.

Aki meg egy szobában, de külön ágyban, az azért lett lepontozva.


Kérdező, Te kiket pontoztál le? Ez tényleg érdekelne.

2013. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem szoktam lepontozni senkit, csak felpontozok, ha tetszik valami.
2013. máj. 30. 20:39
 20/21 anonim ***** válasza:
Aha. Szóval akkor jól gondoltam, hogy csak az a válasz hasznos, amiben önigazolást találsz. :)
2013. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!