Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya lennék?

Rossz anya lennék?

Figyelt kérdés
Mindenki azzal nyaggat hoyg nem alszom együtt a gyerekemmel, meg hogy elhanyagolom. Kicsi lakásunk van, amiben van egy nagyobb szoba, ahol nincs rendes fűtés (télen ez elég kellemetlen), és két kicsi, igazán kicsi szobánk van. Az egyikben elfér a mi ágyunk a férjemmel, a másik kis szobában alszik a gyerek. A kétszoba összenyitható, így az ajtó nyitva van. Egy lépés és az ágyánál vagyok, ha kell, de egyedül alszik kiságyban. Mindenki azt mondja a környezetemben, hogy egy anyának a gyerek mellett kell aludnia, meg, hogy milyen anya vagyok én, hogy elhanyagolom a gyerek igényeit, meg korán elválasztom, stb. Holott csak egy fél méterre alszik tőlem, és csak egy vékony fal választ el, de az sem, mert azon is van ajtó, ami nyitva van. aMúgy nagyon jó baba, nyugodt, kiegyensúlyozott. Elalszik magától hipp-hopp, keveset sír, és mégis ezzel piszkálnak. Most akkor tényleg rosszul csinálok valamit?
2013. máj. 29. 20:40
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül, de most ez miért érdekel téged? Eddig mindenkit felpontoztam, szóval nem is értem mi ez a pattogás... :P

Másrészt meg az volt a kérdés, hogy ez tényleg annyira gáz-e? Ismerem már az érveket, ami az együttalvás mellett van, köszönöm, hallottam pont eleget, de kíváncsi voltam arra, hogy most ez általános tendencia, hogy mindenki együtt alszik a gyerekkel, és én a szerény kisebbséghez tartozom, vagy tkp. normális. Én azt gondolom, hogy a gyereknek az a legjobb, ha a szülei együtt vannak és szeretik őt, innetnől kezdve hogy most együtt alszik anyával, vagy nem együtt alszik, az már másodlagos kérdés, de ennek ellenére még akadnak trollok a környezetemben, akik beleszólnak, és ezért tettem föl a kérdést. Harmadrészről azt gondolom, hogy a lepontozás azért sem fair másokkal szemben, mert a kérdést én tettem fel, és az, hogy hasznos-e a válasz számomra, az az én dolgom, nem olyan hölgyeké, mint akikből akad egy pár körülöttem, mert mondjuk ők szerintem minimum kiírtanák az anyák azon rétegét, akik külön alszanak a gyereküktől.

2013. máj. 30. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!