Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szültetek? Császárral...

Hogy szültetek? Császárral vagy természetes úton?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy mostanában nagyon sok a császár.Érdekelne, hogy itt mi az arány!
2009. okt. 10. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
100%

Sima, gyors szülésnek indult, de a baba elakadt, úgyhogy sürgősségi császár lett belőle.. :-(


Csak azért bánt, mert nem láttam azonnal a 9 hónapja várt babát, apa kapta nálunk az első közös órát...

Én csak másnap hajnalban láttam pár percre.


Még mindig fáj a dolog a lelkemnek...

2009. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
100%
Az elsot siman a masodikat csaszarral mivel hogy farfekveses volt +vernyomas!Ha valaszthatnek a termeszetest valasztanam!Szerintem aki azert szul csaszarral mert lefizeti az orvost,tehat nem orvosi ok miatt,az nem tudja hogy mit csinal!Engem altattak es harom napot fekudtem infuzio alatt,harmadik nap is ugy keltem ki az agybol segitseggel,majdnem megfultam az erolkodestol.Tiz kilot fogytam egy het alatt,szerencse hogy nem apadt el a tejem.Az elso szules utan pedig masnap mar szaladgaltam a folyoson.Megjegyzem,szemelyes velemeny!!!
2009. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
100%

Császárral. Nagyon hosszú ideig (23,5 óra) vajúdtam (bár nem voltak nagy fájdalmaim) Aztán, mikor már szinte a finish-ben voltunk, a kisfiam bepöccent, hogy na én mostmár ki akarok jönni, és felment 200 felé a szívfrekvenciája, ami állandósult. A dokik megijedtek, és azonnal megcsászároztak. Ahogy kivették belőlem, megnyugodott. :)

Persze akkor nagy volt az ijedelem...

2009. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
100%
Sima szülés némi elakadással,fájásgyengeséggel,de érzéstelenítés nélkül.
2009. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
100%
2 sima szülés,de én könyörögtem a dokinak a császárért,de nem volt hajlandó rá pedig fizetett doki volt,fiam 4500g született 11óra vajúdás után ,lányom 3600g 8 órás vajudással:)
2009. okt. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
100%
Császárral szültem, mert a kisfiam a 34.hétben! visszafordult farfekvésbe, és ráadásul a kis lába volt alul. Amikor a dokim megvizsgált azt mondta érzi, hogyan rugdos:)Szóval nem volt választásom, mert nagy baba volt, első szülés, lábtartás + köldökzsinor. De akkor sem tudnám jobban szeretni a manómat, ha megadatik, hogy természetes úton szülhessem meg.Neki így is én vagyok a legjobb anyuka:))
2009. okt. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
100%

Elsőt simán,burokrepesztéssel,fájdalomcsillapítás nélkül.

Másodikat császárral,gerinc érzéstelenítéssel.

2009. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
100%
Sima szülés gátmetszéssel.
2009. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
100%
Természetes úton.
2009. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
100%
Császárral szültem, 12 óra vajúdás után, de a picim belekakilt a vízbe, rá volt tekeredve a köldökzsinór és esett a szívhangja. pedig ha már ennyit szenvedtem, jó lett volna természetes úton szülni. Nagyon fájt mindenem a műtét után napokig.
2009. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!