Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szültetek? Császárral...

Hogy szültetek? Császárral vagy természetes úton?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy mostanában nagyon sok a császár.Érdekelne, hogy itt mi az arány!
2009. okt. 10. 11:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
100%

A 12:26-ost abszolút megértem,bár szerintem sem bántásból írta a másik válaszoló.

Én is császáros vagyok,nagyon nehezen dolgozom fel,de a baba érdeke így kívánta és én maximálisan megbízom az orvosomban.

Már 15 hónapos,egészséges,okos és gyönyörű kisfiú.

Ezen semmit nem változtatt a szülés módja.

2009. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
100%

Hármat szültem simán, mindenféle beavatkozás nélkül, és remélem, a negyediket is így fogom. DE: Senki ne gondolja, hogy az ő érdeme, hogy könnyen, gyorsan szült! Én sem gondolom, hogy azért lett volna így, mert olyan "jó nő" lennék, mint ahogy sokan gondolják magukról. Semmiben sem különbözik egy természetes úton, könnyen szülő anyuka egy csáaszárostól, csakis a körülményektől függ a dolog, amit senki nem tud magának bebiztosítani! Ezt csak azért írtam, mert bár szerintem itt senki nem akarta bántani a császárosokat, én mégis szeretném védeni őket, mert tényleg nem ők tehetnek róla. És szerintem mindenki vigyázzon, mit mond a másikra, mert könnyen visszakaphatja!

Mindenkinek jó babázást!

2009. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:

Természetes uton fájdalom csillapitó nélkül.8hónapja


Jó babázást mindenkinek:)

2009. okt. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
100%
Császár. Oka: Idő előtti méhlepény leválás.
2009. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
Simán szültem első babát 7 óra vajudás 20 perc volt a maga a szülési szakasz a varrással eggyütt 3 nyomásból volt meg 3340 g 51 cm kisfiu!Grat mindenkinek és sok egészséget boldogságot!:)Teljesen mindeggy hogy az ember milyen utón hozza világra a gyermekét az a lényeg hogy végre a kezében tarthatja engem is majdnem császároztak mert nagyon keskeny a medencém !DE kitartottam a párom segitségével!
2009. okt. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
Ja és fájdalom csillapitók nélkül végig!A kisfiam most 5 és fél hónapos és 9230g 72 cm:)
2009. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt 23 évesen farfekvésesen simán szültem.

A másodikat 41 évesen császárral.

Jobb szülni.

A császár olyan mint az "élveboncolás". Még ma sincs bennem helyén a dolog.

2009. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:

természetes úton,és könnyen,gyorsan,beöntés,fájdalomcsillapító nélkül.

pedig elsö baba és nagyon féltem,de így utólag azt mondom:a következöt is így szeretném!

2009. okt. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

mind a két lányomat természetes úton szültem. A másodikat indították, túlhordás miatt.


a húgomat kétszer császározták, az első babánál , ha nem cselekszenek ottmaradnak a szülőágyon, a másodiknál meg nem volt választása (2 év korkülönbség miatt), az orvos mondta neki, hogy császár, mert vékony a sebe.

2009. okt. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
100%
12 óra vajúdás után oxitocint is kaptam 3 ujjnyira voltam nyitva. Császár lett a vége. :-( Nagyon nehezen gyógyultam fel! Én úgy gondolom örüljünk hogy van lehetőség császárra! Hány anya és gyerek halna meg ha ez nem lenne?! Erre kellene gondolni mielőtt valaki lenézi azt az anyát akit császároznak!
2009. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!