Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposan még nem eszik...

10 hónaposan még nem eszik darabosat. Tényleg annyira szörnyű dolog ez?

Figyelt kérdés
Kukit, babapiskótát elmajszolja. Kenyeret ha csipkedem neki megeszi, sajtot, felvágottat, stb szintén de csak nagyon pindurka darabokban. Anyósom majd szörnyet halt amikor meghallotta, hogy a gyerek még mindig tisztán pépeset eszik főétkezésekre. Próbáltam én nagyobb falatkákban, de csak öklendezik, meg az az igazság hogy félek is tőle, meg nem is igazán tudom, hogy hogyan kellene csinálni, pl a virslievést reggelire, hogy ne 2 órán keresztül maszatoljunk egy db virslivel :( 2 foga van. Tudnátok segíteni?
2013. jún. 28. 12:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jól teszed, hogy csipkedsz neki azért darabokat.Az én harmadikam sem evett csak pépeset sokáig,a tesói annyi idősen már rég darabosan ettek.Lényeg, hogy minden nap adj olyan ételt is amit szívesen eszik,akár icipici darabokban is.Egyszer csak rá fog kapni.Csak légy türelmes ne erőltesd, előbb utóbb úgyis elkezdi.Az én legkisebbem 15 hósan kezdett darabosan enni, de a zöldborsófőzeléket a mai napig átpasszírozom, mert csak így fogadja el:)-2 és fél éves.A többi étel megy rendesen.
2013. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!