Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kikészültem. Nem bírom tovább....

Kikészültem. Nem bírom tovább. van valami jó tanácsotok? Nagyon rámférne

Figyelt kérdés

Két gyönyörű, egészésges lányom van. Boldognak kellene lennem,de egyszerűen, kimerült, fáradt és teljesen tanácstalan vagyok :(

A nagy lassan 3 éves lesz, tombol nála adackorszak, ezzel nincs is baj, kezelhető, bár elég nehéz.


De a kicsi..vele már minden más. 10 hónapos múlt, és mióta megszületett nagyon nagyon nehéz vele. Semmi nem köti le, se a játék,se az újság, se a fakanál, fiókkipakolás, semmi de semmi.....állandóan rajtam lóg(na), olyan,mint egy kis tapadókorond :) örülök neki,emrt imádom,hogy jön mindig, ölelgetni,puszilgatni kell,de reggel 7től este fél9ig elég nehéz ez, úgy hogy napközben jobb esetben is csak két órát alszik. Ott lenne ugye a házimunka, a nagytesó,a férj...Már a munkáim nagy résézt akkor intézem ha elaludt,emrt napközben csak sír és sír, vagyis inkább hisztizik. Pedig már kapaszkodás nélkül lépeget, bárhová eljut, mostmár az ágyra is felmászik....de nem javult semmit a helyzet, állandóan csak a visítás megy, és már kezd nagyon sok lenni. Imádom, de a nap 90 %ban csak visít:( Ha lenn ülök vela földön, szórakoztatom, rajtam lóg semmi baja nincs. Próbáltam,hogy mindig egyre hosszabb időre hagyom hisztizni, de nem vált be, képes megfulladni, de abba nem hagyja amíg el nem éri,hogy felvegyem,vagy leüljek hozzá.


Van valami jó tanácsotok? Mert bár van előyne, fogyok rendesen, de nem sokáig bírom tovább, nem tudom mit tehetnék még,hogy ne csinálja ezt folyton..


2013. júl. 8. 13:22
1 2 3
 11/21 djudit ***** válasza:
100%
Kérlek, le ne öntsd vízzel.
2013. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanabban a cipőben járok mint te. A nagy három, a kicsi 10 hónapos. Csak fiúk. Valamelyik nap annyira kiakadtam, hogy nem sokkal később, az elsőn lakó anyuka mondta, hogy ha gondolom néha beszélgethetünk... :-( Nagyon gáz, nagyon nagyon nehéz.

EGy perc nyugtom sincs a kicsitől, kizárólag ha sétálunk.

Ma már nem is főztem ebédet, hanem a délelőtti séta uticélja egy kifőzde volt. A kicsi legalább aludt, én nem rontottam tovább a lakás állapotát, és lett ebédünk is.

Nem tudom mikor lesz jobb.

Mondják itt a magneB vitamint, én még nem próbáltam. Nekem tudom mi segítene. Egy kiadós alvás, meg heti egyszer 1 óra, amikor valaki vigyáz a gyerekekre , hogy behozzam a lemaradást. De sajna egyik sem megoldható. :-(

Talán, ha a nagy elkezdi az Ovit.

Ha találtál megoldást, írd meg lécci. Amúgy a hordozást próbáltam, de nem bírom a 9 kg-ot cipelni, majd egész nap.

2013. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, még annyi, hogy én is a napokban tettem fel hasonló kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Tudom, hogy nem segít, de nem vagy egyedül. És én is fogyok. Már csak 56 kg vagyok és 62 voltam a terhességeim előtt. Mondjuk ezt kivételesen nem bánom.

2013. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem kéne mindenért felvenni,meg egésznap csak vele foglalkozni,és nem lenne ilyen.Szoktasd hozzá,ha már eddig nem tetted,hogy más dolgod is van,nem csak vele foglalkozni,pláne ha már lépeget.
2013. júl. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Huuu, üdv. a klubban. Nálam kicsit javul már a helyzet, a héten lesz egy éves. Annyira akaratos volt, hogy 9,5 hónaposan elindult, és jött utánam minden hova.. :) A nagy 3 éves, most már el vannak néha együtt, látom a fényt az alagút végén. Most megint nehéz hetünk van, elkezdtek kijönni a rágófogak. Nekem is az segített, hogy elfogadtam, hogy olyan amilyen, azóta minden részsikernek örülök. Ja és még soha nem aludta végig az éjszakát, minimum egyszer kell enni, most hogy jön a foga és nappal kevesebbet eszik van hogy kétszer is.
2013. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Kedves 14-es válaszoló: látszik,hoyg nincs ilyen babád,mert nálunk ez nem működik, hidd el próbáltam én is, de azon kívül hogy hányásig hergeli magát,semmit nem értem el vele :(


A többieknek köszönöm a válaszokat, jó tudni,hogy nem vagyok egyedül, bár ezzzel egyikőnknek sem lett könnyebb :( Nehéz nagyon, de hát nincs más választásunk, így kell szeretni ezeket a kis hisztis méregzsák gyönyörű gyerekeinket :)

2013. júl. 12. 13:13
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen mert pici kora óta arra szoktattam foglalja el magát,így megtanulta,hogy rajta kívül más feladatom is van.Nagyon makacs kisgyerek amúgy és nála a "nem figyelek a hisztire" nem működik,mert bedühödik,szóval ismerem ezt a helyzetet.
2013. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Lassan 3 hó távlatából kijelenthetem, hogy van némi változás, de csak kicsi :(

Nem sír már annyit a lányom,viszont idebenn még most sem tud magával mit kezdeni, állandóan rajtam csüng(ne). Semmi játék nem köti le. Az udvaron elég jól elvan, homokozik, sétálgat, nézegeti a virágokat...most jön a rossz idő, jobb lesz felkötni a gatyát...jajj, nagyon nem egyszerű


Aki hasonló cipőben járt, van változás???

2013. szept. 21. 15:06
 19/21 anonim ***** válasza:

Erről egy dolog jutott eszembe.:D


http://www.youtube.com/watch?v=UTcGa-QiN6o


2 percre tekerjétek, mert addig ugyan azt ismételgeti.....:)

2013. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Érdekesnek találom, hogy senki nem kérdezett rá a nagy lányra!(vagy nem vettem észre bocsi)Hát én megteszem.

A két gyerek nincs el együtt?Nekem a lányom Januárban lesz 3 éves, a fiam 9 hónapos múlt.A kicsi elég anyás, ha nem foglalkozok vele már mászna rám, és sír.De ha megkérem a lányomat hogy játszanak, akkor vele is nagyon szeret lenni.Tulajdonképpen pár napja kérnem sem kell..kezdenek maguktól is jól ellenni.Igaz most nincs (annyi) sírás, ellenben óriási visítás és kacagás zengi be a kis panelunkat..de ez még mindig jobb!

Vagy a nagylányod nem partner ebben?Mert nekem tényleg óriási segítség bármilyen hülyén is hangzik.

2013. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!