Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kikészültem. Nem bírom tovább....

Kikészültem. Nem bírom tovább. van valami jó tanácsotok? Nagyon rámférne

Figyelt kérdés

Két gyönyörű, egészésges lányom van. Boldognak kellene lennem,de egyszerűen, kimerült, fáradt és teljesen tanácstalan vagyok :(

A nagy lassan 3 éves lesz, tombol nála adackorszak, ezzel nincs is baj, kezelhető, bár elég nehéz.


De a kicsi..vele már minden más. 10 hónapos múlt, és mióta megszületett nagyon nagyon nehéz vele. Semmi nem köti le, se a játék,se az újság, se a fakanál, fiókkipakolás, semmi de semmi.....állandóan rajtam lóg(na), olyan,mint egy kis tapadókorond :) örülök neki,emrt imádom,hogy jön mindig, ölelgetni,puszilgatni kell,de reggel 7től este fél9ig elég nehéz ez, úgy hogy napközben jobb esetben is csak két órát alszik. Ott lenne ugye a házimunka, a nagytesó,a férj...Már a munkáim nagy résézt akkor intézem ha elaludt,emrt napközben csak sír és sír, vagyis inkább hisztizik. Pedig már kapaszkodás nélkül lépeget, bárhová eljut, mostmár az ágyra is felmászik....de nem javult semmit a helyzet, állandóan csak a visítás megy, és már kezd nagyon sok lenni. Imádom, de a nap 90 %ban csak visít:( Ha lenn ülök vela földön, szórakoztatom, rajtam lóg semmi baja nincs. Próbáltam,hogy mindig egyre hosszabb időre hagyom hisztizni, de nem vált be, képes megfulladni, de abba nem hagyja amíg el nem éri,hogy felvegyem,vagy leüljek hozzá.


Van valami jó tanácsotok? Mert bár van előyne, fogyok rendesen, de nem sokáig bírom tovább, nem tudom mit tehetnék még,hogy ne csinálja ezt folyton..


2013. júl. 8. 13:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék gonosz lenni, de én pont ezért tervezek picit nagyobb korkülönbséget! Min 3-4 év és akkor a nagy megértőbb lesz olyan nagyként és a kicsivel is anyáskodóbb, szívesen segít majd. Persze nem babysitternek tartom majd, de mindenkinek jobb ha nyugodt maradhatok. :)


Szerintem is szoktatás kérdése, kitatónak kell lenni, közel tenni magadhoz, érdekes játékokat tenni elé és a nagyot is kérni, h mutasson meg Neki ezt azt. :)

Ahogy nőni fog egyre nehezebb lesz, ha hagyod, h mindig maga mellé rendeljen.. :)

Én imádok a 16 hós lányommal minden percet és úgy van szoktatva, h mindent el tudok mellette végezni és ha alszik én is pihenek, Persze vannak nehezebb időszakok és Ő is nagyon nagy hisztiket vágott le korában, ha nem mellette voltam, vagy nem vettem ki a járókából. De szép lassan megtanulta, h nem csak Ő létezik és dolgom is van. Kitartást!! :)

2013. szept. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!