Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek el kellet utaznia mikor még a babája pár hetes volt?

Figyelt kérdés
Kislányom egy hónapos, el kell utaznom 4 napra, Nagyon fog hiányozni még a gondolattól is le kezd könnyezni a szemem:( De még jobban zavar az hogy mi lesz ha én fogok neki nagyon hiányozni és nem fog e miatt tudni aludni stb:( Van valamilyen praktika, hogyan tudnám magamat pótolni??

2013. júl. 30. 10:36
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Ha csak az tart vissza, hogy megszólnak, akkor menj.
2013. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
9-es vagyok...ha csak amiatt gondolkozol, mert megszòlnak akkor menj.Èn nem tudnèk nèlküle menni, igaz a fèrjem se gondolta hogy mennünk kellene.Nekünk 5 hòs a lànyunk ès jön velünk...
2013. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
nem csak e miatt, főleg amiatt mert félek h hiányozni fogok neki, nah meg nekem is nagyon hiányozni fog..
2013. júl. 30. 11:48
 14/35 anonim ***** válasza:
85%
Egy nyaralás miatt biztos nem hagynám magára az 1 hónapos kisbabám! Vinném magammal. A férjedet meg marhára nem értem hogy jutott ez eszébe.
2013. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Én se értelek titeket.

A férjed minek fizetbe ilyenkor egy nyaralásra? Gyermekágyas időszakban vagytok, baba mellett a helyed, pedig én se vagyok egy ősanya. Gondolom romantikázni akar, de azt 6 hétig úgyse lehet...

Én nagyon nehezen viseltem a babázást eleinte, extrém sírós volt, vele együtt én is, nem találtam meg magam az új szerepemben. Megváltás volt, mikor Anyukámék kizavartak vásárolni egyedül, pedig hideg szeles-havas vacak idő volt. De még azt a kis időt se tudtam igazán kiélvezni, mert folyton rá gondoltam, pedig nagy szükségem volt erre a lélegzetvételnyi időre.

Szóval én megértem, ha kimozdulnátok, de ennyi időre... Annak a picinek te vagy a mindene! Pár óra, fél nap még oké, de nyaralni vigyétek magatokkal inkább!

2013. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgysem tudnád jól érezni magad, akkor meg mi értelme?


Állj a férjed elé és mond el neki, hogy nem akarsz menni, mert most a baba a legfontosabb. Ha pihenni szeretne akkor menjetek el valahová pár órára vagy anyukád/anyósod vigye el a babát, de egyenlőre ennél több időt nem szeretnél a baba nélkül tölteni.


Zárójelben jegyzem meg, hogy a szülés utáni 6. hétig nem lenne szabad nemi életet élni, márpedig gondolom a férjed arra számít hogy ha elmentek akkor aztán durr bele.

2013. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
El "kell" utaznod, mikor csak nyaralni mennél? ezt nem gondolod komolyan. Férjed nem tudta hogy terhes vagy mikor lefoglalta az utat, vagy mi???
2013. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
képzeld kedves válószaltó tudta hogy terhes vagyok, csak gondolta jól esne nekem egy kis kikapcsolódás a szülés után, még a terhesség elején én is mondtam neki hogy de jó lesz szülés után el menni pár napra, de akkor még nem tudtam hogy ilyen az anyaság hogy nem tudnám itt hagyni a babám..
2013. júl. 30. 12:23
 19/35 anonim ***** válasza:
Beszéljetek a szállással és halasszátok el 3-4 hónappal. Azt nem lehet?
2013. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

én mindent megteszek hogy eltudjam vinni magammal..

viszem a nagymamát is:D

2013. júl. 30. 12:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!