Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek el kellet utaznia mikor még a babája pár hetes volt?

Figyelt kérdés
Kislányom egy hónapos, el kell utaznom 4 napra, Nagyon fog hiányozni még a gondolattól is le kezd könnyezni a szemem:( De még jobban zavar az hogy mi lesz ha én fogok neki nagyon hiányozni és nem fog e miatt tudni aludni stb:( Van valamilyen praktika, hogyan tudnám magamat pótolni??

2013. júl. 30. 10:36
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
85%
Ekkora két hülye embert mint ti, szegény baba...
2013. júl. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

a férjed hol volt, amikor a babákról, szoptatásról, anyaságról kellett volna neki is kicsit informálódnia? az enyémnek eszébe se jutna ilyen, nem is értem...ne haragudj, de elég nagy butaság volt tőle.

én NEM mennék el, semmi pénzért, őszintén szólva még a gyerekkel se, 4 hetesen otthon a helye mindenkinek.

2013. júl. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért nem viszitek magatokkal. Ilyen pici babával nem kerül plusz pénzbe sem. Az én fiam is egy hónapos, gyermekágy után megyünk pár napra nyaralni (belföldön), de eszembe nem jutna itthon hagyni! Eddig egyszer léptem ki nélküle a lakásból kb. 20 percre boltba, mikor aludt. Azonnal ébredt, és nem nyugodott meg, amíg haza nem értem, pedig férjem kezében mindig megnyugszik. Szerintem ezek a picik is érzik, hogy ott van-e az anyjuk.
2013. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Én azt gondoltam valami halaszthatatlan esemény miatt kell elutaznod, és legalább a férjed fog rá vigyázni. Ház ne haragudj tudom, hogy szarul fog esni, de ez a legnagyobb baromság amit a férjeddel ketten kitaláltatok. Ráadásul nem is arról van szó , hogy már 1 éve lefoglalt utazás, ha nem, hogy nem rég foglalta le a férjed. Még is fi a fenét gondoltatok? De jó nem kell szoptatni akkor már nem is kell itthon lenni a gyerekkel. Mit gondoltál milyen az anyaság, le lehet passzolni a gyereket egy két hétre, úgy is kicsi fel sem fogja? Pont most lenne a legnagyobb szüksége rád! Még szerencse, hogy már nem szopik, 4 nap alatt simán elapadt volna tejed így, hogy otthon hagyod és semmi testközelség sincs. Nem bántalak tovább, utazz el és az a fájdalom amit érezni fogsz az lesz a legnagyobb büntetés számodra.
2013. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
vigyétek a mamát is ráér ott pesztrálni a babát
2013. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!