Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek el kellet utaznia mikor még a babája pár hetes volt?

Figyelt kérdés
Kislányom egy hónapos, el kell utaznom 4 napra, Nagyon fog hiányozni még a gondolattól is le kezd könnyezni a szemem:( De még jobban zavar az hogy mi lesz ha én fogok neki nagyon hiányozni és nem fog e miatt tudni aludni stb:( Van valamilyen praktika, hogyan tudnám magamat pótolni??

2013. júl. 30. 10:36
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
érzem hogy nem tudnám magam jól érezni, mindig csak a picire gondolnék, és rá lennék ragadva a skypra.
2013. júl. 30. 12:35
 22/35 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a legjobb megoldás. De azért a 6 hetet várjátok meg.


Továbbra is furcsa, hogy így terveztétek, hiszen előre nem tudhattátok hogy nem fog szopizni. Azt hogy oldottátok volna meg?

2013. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
írtam hogy a férjem MEGLEPETT.. a nyaralást nem rég foglalta le,amikor már tudta hogy nem szoptatok. De nem kérdezte meg hogy én eltudok e menni a gyerek nélkül:) Gondolta örülni fogok és lesz kedvem menni mivel a terhesség elején mondtam hogy majd jó lesz el menni pihenni.Szval meglepetés volt. szép meglepetés és nagyon örülök neki ha a gyerekkel együtt elmehetünk:)
2013. júl. 30. 12:55
 24/35 anonim ***** válasza:
Elnézést, úgy értelmeztem hogy még a terhességed alatt foglalta le.
2013. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Érdekes...Semmi pénzért nem mennék el se egyedül,se párommal több napra a kicsi mellől ilyen pici korában...Sőt most se hagynám másra több napra és már 10hónapos lesz.De te már eltervezted,hogy mész,akkor mi itt a kérdés?Egyébként nem fogja zavarni ha nem lát téged,mert piciként bárkihez ragaszkodnak még,aki ellátja őket.Pár hónap még mire előjön a rendes ragaszkodás neki.
2013. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék el a helyedben. Nem is kérdés. Egy hónapos a babád!

Neki még szüksége van rád minden nap.

Ne haragudj, de nem is értem, hogy ezt hogy gondoltátok.

2013. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Csakis a babával mennék!A mi kislányunk 2 hónapos múlt,mikor megünnepeltük a házassági évfordulónkat egy rövid belföldi utazással,de fel sem merült,hogy nélküle menjünk.Ilyen pici baba még sokat alszik,ha mindenképpen most akartok menni és nem vártok 1-2 hónapot,akkor vigyetek babakocsit,így el tudtok menni étterembe,sétálni,de a baba sincs magára hagyva.Mi még úszni is tudtunk addig,amíg aludt a babakocsiban.Az tényleg jó ötlet,hogy viszitek a nagyit,legalább alvásidőben tudna rá vigyázni,ha kettesben akartok lenni.
2013. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Az mondjuk érdekes azért,hogy lemondani nem lehet,meg pénz se lenne rá később,de plusz mama meg baba hely lenne és arra pénz is...
2013. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
.
2013. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
És mit akarsz egyébként annyira kipihenni, ezt az egy hónapot ami eddig eltelt??? Nagyon fura. Megeszem a kalapom, ha ez nem kamu kérdés! Megszületett a baba, két hetes volt, már nem szopott, gondolom látta a gyerek apja hogy mennyi dolog van egy ilyen kisbabával és milyen gyámoltalan még, erre hoppá : támadt egy remek ötlete, hogy elviszi tőle 4 napra az anyukáját romantikázni. Remek.
2013. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!