Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek rossz anya vagyok...

Szerintetek rossz anya vagyok ezért?

Figyelt kérdés

Férjemmel szeretnénk elmenni 2napra /1 éjszaka/ nyaralni, kikapsolódni. 6hónapos kislányomat azonban nagyijára szeretném bizni. Nem sok értelmét látom őt is vinni, hiszen még kb.5-10percre köti le egy dolog,állandóan valamivel szórakoztatni kell. Ráadásul valószinuleg fáradtabban jönnék haza a pihenésből, mint ahogy elmentem.

Sehová nem voltam fél év alatt, max.bevásárolni. Már jól esne egy kis relax.

Ismerősöm viszont amikor ezt elmondtam neki, hogy a picit nem vinnénk, úgy nézett rám, mint egy gyilkosra. Ők nemrég voltak nyaralni a 2hónapos babájukkal.

De én meg nem ilyen tipus vagyok.


2013. aug. 4. 21:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%
Nem!:)Az utolsó meg egy idióta.
2013. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

:) na jó, megnyugodtam, hogy akkor nem velem van a baj, mások is így gondolják.

Igen, a 10-es válaszolón én is jót derültem :D Látni a válaszodból, hogy te tényleg nem adsz magadnak 1évben 1-2nap pihit sem, mert totál idegroncs vagy! Relax ;)

2013. aug. 4. 23:54
 13/22 anonim ***** válasza:

nekem 5 hónapos a kislányom, de én még nem tudnám rábízni senkire. ebben az is benne van, hogy ideig-óráig elvan másokkal, de egy idő után nyüszög utánam. majd kb 1 éves korában már nyugodt szívvel hagyom itthon.

ne érts félre, azért mert én így látom, attól még közel sem biztos, hogy az én álláspontom a jó, sőt :) egyébként nem csak a pici nincs el nélkülem sokáig, én is függöktőle :D

menjetek nyugodtan, érezzétek jól magatokat,és rilex ;) nem ettől leszel jó-vagy rossz anya

2013. aug. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
42%

Ezért még nem neveznélek rossz anyának.

Én biztosan nem hagytam volna ott ilyen pici korban, nagyon korainak éreztem volna, hogy külön töltsük az éjszakát.

Én sem voltam távol a kisfiamtól néhány óránál hosszabb ideig, pedig az enyém már másfél éves. Én úgy vagyok vele, hogy tudtam mit vállalok, ezzel jár egy baba, és hamar elmúlik ez az időszak, nemsokára eljön az az idő, amikor majd könyörögni kell neki, hogy töltsön egy kis időt velünk is :)

2013. aug. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%
Menjetek nyugodtan, ez a normális. A 10-esnek sem ártana valami kikapcsolódás,mert már elborult az elméje.
2013. aug. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 krisztivan ***** válasza:
27%
Egyáltalán nem vagy ettől rossz anya.Ha tehetitek ,menjetek.Igaz én nem bírnám itthon hagyni a gyerekemet.Majdnem 3 éves az idén és most volt először mamánál 3 napot.Elképesztően hiányzott.Nekem a pihenés az amikor együtt a család és nincs házimunka csak játék egész nap:-))
2013. aug. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
10es vegyél be pár xanaxot
2013. aug. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
41%
Én nem hagynám itthon senkivel,mert a megszülésével vállaltuk azt is,hogy egy időre nem tudunk a saját élvezeteinknek élni.Nekem is jól esne egy ksi relax,de majd lesz lehetőség rá 1-2év múlva,mikor már nagy a baba is és nem csak anya létezik a számára.
2013. aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
65%
Egy féléves már nem olyan kicsi és az a jó ha minél hamarabb el van a nagyszülőkkel is,semmi baja nem lesz sőt, ha a gyerek több emberrel találkozik,több helyet megismer annál jobban fejlődik tapasztalat is.Tőlem lehetnek mártír anyukák,akik 1-2 évig még pisilni sem mennek a gyerek nélkül,az még oké,hogy 6 hónaposan nincs ott hagyva egy hétre a nagyszülőkkel,mert ahhoz még tényleg kicsi de 1-2 éjszaka igazán nem probléma,és lehet az ember lemond az ilyen igényekről,mint pihenés az első 3 hónapban,és 1-2 óránál többet nem tölt nélküle 1 nap,de nem kell ilyen álszenteskedik felesleges,hogy 1 féléves mellől nem lehet eljönni mert az anyuka lemond az igényeiről,hát ne mondjon le mert olyan lesz,mint a 10es válaszoló befásult,ingerült,mogorva,kedvetlen.
2013. aug. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
72%

14-es vagyok. Gondolom többek között én lettem mártíranyukának titulálva. Nos akkor pontosítanék, nem vagyok mártír, és nem mondok le az igényeimről, csupán mások az igényeink.

Nekem az nem lenne nyaralás, pihenés, ha a gyerek nélkül mennénk. Most már egy család vagyunk, ő hozzánk tartozik, nekünk természetes, hogy együtt megyünk nyaralni. Nekünk így jó, és én elfogadom, hogy másnak meg máshogy jó. Fogadjátok el ti is, hogy mi meg így érezzük jól magunkat, különbözőek vagyunk, ennyi.

2013. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!