Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek rossz anya vagyok...

Szerintetek rossz anya vagyok ezért?

Figyelt kérdés

Férjemmel szeretnénk elmenni 2napra /1 éjszaka/ nyaralni, kikapsolódni. 6hónapos kislányomat azonban nagyijára szeretném bizni. Nem sok értelmét látom őt is vinni, hiszen még kb.5-10percre köti le egy dolog,állandóan valamivel szórakoztatni kell. Ráadásul valószinuleg fáradtabban jönnék haza a pihenésből, mint ahogy elmentem.

Sehová nem voltam fél év alatt, max.bevásárolni. Már jól esne egy kis relax.

Ismerősöm viszont amikor ezt elmondtam neki, hogy a picit nem vinnénk, úgy nézett rám, mint egy gyilkosra. Ők nemrég voltak nyaralni a 2hónapos babájukkal.

De én meg nem ilyen tipus vagyok.


2013. aug. 4. 21:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm mesélte, hogy ők soha ne voltak együtt kettesben sehol a férjével, amióta a gyerekek megszülettek, mert nem tudnak már miről beszélni a gyerekek, a suli, a focin kívül (fiaik vannak) és amikor kettesben maradnak olyan ijesztő a csend, pedig szeretik egymást, de beszűrkültek nagyon és félnek hogy ha együtt maradnának kettesben akkor kiderülne, hogy mennyire unalmas az életük.

És ez nem kamu, nem ismerősismerősétől hallottam.

Szerintem vannak akik emiatt se mennének el már kettesben...csak nem merik bevallani.

Természetesen ez nem általánosítás!!!!!! mielőtt még valaki nekemesne :)

2013. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az rég baj,ha nem tudnak miről beszélni
2013. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!