Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy szoptatás közben...

Baj, hogy szoptatás közben olvasgatok, TV-t nézek?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 hetes, igény szerint szoptatom.Sokat van cicin, 1, másfél órát is, közben persze sokszor nézegetem, de van, hogy netezek, olvasgatok.

Nemrég megkaptam, hogy ez mennyire helytelen, mert a szopinak minden percét egymásra koncentrálva kell kiélvezni.

Szerintetek?


2013. aug. 6. 08:10
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Nem teljesen mindegy hogy fél vagy 2 méterre van az a tv,gép tőle?

Annyi gép között élünk,minden sugárzik,ők már ebbe nőnek bele.


Csináld nyugodtan amit jónak látsz.

Nekem is rengeteget volt mellen,én is neteztem,tvztem közben,ettem,ittam,telefonáltam.

Szoptatás közben nem tudod szórakoztatni,akkor te miért unatkoznál?

2013. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan, pár hónap és 5-10 perc lesz a szopizás és minden eltereli a figyelmét. Most még tudsz közben pihenni. Akik az órát nézegetik szopizás közben 15perc meg 20 és ennél többet, nehogy ám, mert aztán, azoktól azért megkérdezném, van-e fogalmuk az igény szerinti szoptatásról és ha már ennyire képzettek e témában, bizonyára jó sokáig tudtak szoptatni....bruhhhahaa :) Szóval, csak kényelmesen , akkor és annyi ideig, amennyi jól esik :)
2013. aug. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

Átlagosan 40 percet szopik, 1 másfél óra is előfordul, de nem az az általános.

Ő 15 perc után is vígan szopik,hallom, ahogy nyel.

2013. aug. 6. 09:21
 14/46 anonim ***** válasza:
9%
Káros neki a villogás akkor is, ha konkrétan nem nézi. Ugyanúgy a monitor fénye is káros neki, még ha csak a szeme sarkából is látja. Nem kell nagy tudósnak lenni, hogy erre rájöjjünk. De mindenki úgy játszik a gyermeke egészségével, ahogy akar. Sokan írják itt, hogy "jaj bocsi, a lányom elküldte, stb. Szóval az anyukák már annyira gépfüggők, hogy ahelyett, hogy a gyerekkel játszanának, beültetik őket az ölükbe és vele gépeznek. Undorító, és ez mind mind a szoptatásnál kezdődik, akármennyire is lepontoztok.
2013. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:

3 hetesen, ha szopik, nem nagyon tudok játszani vele, valahogy olyankor csak a cici érdekli.

:)

Én nem pontozlak le, számítottam hasonlóan frusztrált válaszokra is.

2013. aug. 6. 09:51
 16/46 anonim ***** válasza:
25%
Nem a csecsemőkre gondoltam, és nem is pont rád, hanem az anyukákra, akikről beszéltem.
2013. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
0%
1-1,5 óra az nagyon sok, 15-30 perc a max mert utána már nem eszik.
2013. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok frusztrált, ezek csak tények. Nekem aztán teljesen mindegy, hogy más mit csinál a gyerekével, csak sokan nincsenek tisztában vele, hogy ártanak neki.
2013. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ennyi elektroszmog árt neki, ennél nagyobb értékeknél szokott gond lenni, ismereteim szerint.

Egyébként szívesebben olvasnék könyvet közben, de mivel nem tudok sokat aludni mellette a könyveken elalszom, a gép stimulál annyira, hogy fent tudjak maradni.

2013. aug. 6. 09:59
 20/46 anonim ***** válasza:
0%
Nem az elektromosság a baj, hanem a fénye, a villogások. Bár igen, van aki szerint maga egy működő elektronikai eszköz is káros, pl ezért nem ajánlott mobiltelefont a testhez közel (pl zsebben) tartani, mert kimutatták, hogy rákot okoz. Ez tényleg olyan, hogy vagy igaz, vagy nem. De a képernyő fénye, tévé villogása nem vita tárgya, hogy egészségtelen-e. Ha emlékeztek a régi monitorok elé még szűrőt is kellett tenni, mert a felnőtt ember számára is káros volt.
2013. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!