Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy szoptatás közben...

Baj, hogy szoptatás közben olvasgatok, TV-t nézek?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 hetes, igény szerint szoptatom.Sokat van cicin, 1, másfél órát is, közben persze sokszor nézegetem, de van, hogy netezek, olvasgatok.

Nemrég megkaptam, hogy ez mennyire helytelen, mert a szopinak minden percét egymásra koncentrálva kell kiélvezni.

Szerintetek?


2013. aug. 6. 08:10
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
63%

Én is igény szerint szoptatok,már 7 hónapja,de soha nem volt még 20 percnél tovább mellen.

Nyugodtan leveheted te is 20-30 perc után a ciciről.

Felesleges órákon át rajta lennie.

2013. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Ha hamarabb leveszem, akkor sír és nem nyugszik meg semmitől, pedig nem az az alap, hogy felkel és rögtön a mellre cuppantom.
2013. aug. 6. 13:05
 43/46 anonim ***** válasza:
53%
Hjajj,Istenem... :) már itt is megy a harc,ahogy látom. Nektek miért fáj az,hogy a babája ennyit van mellen? A fiam is ilyen volt,ha 1 órája lógott már rajtam és ki akartam venni a mellem a szájából,egyből nyüszögött. Igen,próbáltam tentézni,elterelni a figyelmét,máshogy megnyugtatni,de csak a cici... Én is neteztem közben,mert azért valljuk be,ha szoptatásból áll az egész napod,könnyen becsavarodsz... És lám,leszokott róla. Most 10 hónapos,már csak reggel és este van cici,akkor is 5 perc alatt lezavarja. Boldog,kiegyensúlyozott baba,nem hiszem,hogy a netezés miatt ne alakult volna ki kötődés. Szerintem ő pont lesz..ta,hogy én mit csinálok,amíg alszik. Én pedig szeretem őt akkor is,ha néha gépezek. Nem ebben mérik a szeretetet,hogy ki mivel foglalja el magát egy hosszúra nyúló szoptatás alatt.
2013. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
47%

Istenem...kedves sok okos..a kérdezőnek nem a szoptatással vannak gondjai..sőt tulajdonképpen gondja sincs, csak feltett egy ártatlan kérdést, mert valaki az ismeretségi köréből betalálta.

Hát gratulálni tudok itt mindenkinek..lehet meleg van, meg sok az időtök, de egy ilyen kérdésből ekkora vitát??Meg ész osztást..??

Igen is vannak cici függő babák..nekem mind a 2 gyerekem ilyen volt.A lányomat még akkor is cicire kellett tennem amikor már tejem se volt.Sajnos hamar elment, de csak úgy tudott megnyugodni ha cicire raktam..előtte meg kapta a tápszert.El lehet hinni..egy csepp tejem se volt, ő még is tök jól el volt a cicimen, mert ott érezte biztonságba magát.Most tiltottam volna le pár hónaposan, mert nem szabad???Hihetetlen hogy egyesek milyen beszűkült látásmóddal rendelkeznek..

2013. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond ,férfi létemre én is ezt teszem.
2014. márc. 24. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Az maximum szopatás, kicsit kevered...
2014. márc. 29. 11:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!