Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja van? Nagyon félek!

Mi baja van? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
A kicsi 3 hónapos.eddig ha ültettem simán tartotta a fejecskèjèt most meg 1 napja görnyed csak és ha fekszk kifli alakban teszi.nem a hasa az biztos fàjt neki az nem ilyen volt.persze orvosh9z viszem,de addig is jo lenne tudni h mi lehet??megöl az ideg...köszi a vàlaszokat:-(

2013. szept. 9. 19:01
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok amiket utánam leírtam dolgokat épp ezért kérdeztem h miért ülteted a 3 hós babát. Rettentő buta védőnőd van. Ilyen hülyeséget tanácsolni. Nem kell megijedned csak továbbiakban ne ültesd mert nem bírja még magát tartani és azért görnyed. Majd saját magától megtanul szépen mindent.
2013. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
vagyis leírtak bocsi elgépeltem :)
2013. szept. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 Babeli Zurzavar ***** válasza:
nagy esellyel osszefugg!... ekkora butasagot... nem a Te hibad de 3 honapos babat ultetni?! hmmmm
2013. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Ültetted? vagy ülésbe húztad?
2013. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Úgy legyen...am kozben beszeltem a vèdonovel,aki azt mondta h javasolni szokta minden picinek de eddig ilyet még nem hallott...biztos h nincs szerinte a ketto kozott osszefugges...legszívesebben helyben tépnèm meg:-(
2013. szept. 9. 19:51
 16/40 anonim ***** válasza:
PErsze h azt mondja mert nem majd bevallja h hülyeséget javasolt. Nem szabad erőltetni semmit amit még magától nem csinál. Nincs még a gerince eléggé megerősödve ahhoz h bírja tartani magát. HA eljön az ideje majd önállóan csinálni fogja. Ne aggódj nem tettél még semmi olyat amitől károsodott volna csak szerintem jelezte a kis teste h ennyit bírt saját erőből még csak.
2013. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Ültettem.a combomon,fogtam a kis derekanal,ès hőcc höcc katonaztunk.persze sikongva nevette.ülésbe is huztam mindennap...köszi mindent megint
2013. szept. 9. 19:59
 18/40 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok...de nem is tudom kiben bizzak?ez a nø 24ève dolgozik...èss ennyi esze van....sirni tudnèk
2013. szept. 9. 20:01
 19/40 anonim ***** válasza:
42%

Ülésbe húzni lehet, persze csak pár alkalommal 1 nap, ezzel valóban erősíted, de az ültetés más, azt valóban tilos ilyen korban.

Reméljük nem deformálódott el a gerince az erőltetéstől.

2013. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
53%

Reméljük nem lesz baja.

Nyugodj meg!

Nem szabad ültetni, ő magától , ahogy fejlődik, majd húzza fel magát, stb.

Ha a védőnő ezen túl mond neked vmit, nézd meg a neten is!

Majd írd meg, mi volt!!!

2013. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!