Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja van? Nagyon félek!

Mi baja van? Nagyon félek!

Figyelt kérdés
A kicsi 3 hónapos.eddig ha ültettem simán tartotta a fejecskèjèt most meg 1 napja görnyed csak és ha fekszk kifli alakban teszi.nem a hasa az biztos fàjt neki az nem ilyen volt.persze orvosh9z viszem,de addig is jo lenne tudni h mi lehet??megöl az ideg...köszi a vàlaszokat:-(

2013. szept. 9. 19:01
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
55%
Mi az, hogy neked volt CSAK igazad?! Többen is elmondtuk, hogy nem lehet ültetni, és én gyógytornászként továbbra is azt mondom, hogy 3 hónapos kor előtt még ülésbe húzni sem szabad. De csináljon mindenki a saját gyerekével amit akar. Csak attól lettem ideges, hogy CSAK te mondtad, hogy nem szabad.
2013. szept. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
47%

Kedves gyógytornász, nem tudom melyik piacon vetted az okleveled, de nehogy már a sok szakember tévedjen és csakis neked legyen igazad.

Ha így van, akkor elnézést kérek és javaslom, szerezz Phd-t, mert ilyen tudással szüksége van rád a tudományos világnak.

2013. szept. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
Jajj ne marjátok egymást!nekem ezt mondták.ez bizonyos,mint az ortopéd orvos,mint a gyermekorvos.persze azt is mondták hogy nem szabad tulzásba vinni.elhiszem h a gyogytornasz ért hozzá,de lehet ez egy olyan dolog amin szakmai körökön belül is megoszlanak a vélemények.az én magánvéleményem h az a napi max pár másodperc nem tesz kárt,nyilván nem ugyanaz mintha egész nap ülne.azota még babahordozoba se ülhet,se pihiszékben(igaz abban max 3xvolt eddig)hanem vettem neki játszószőnyeget,azon elvan szépen,hol hason,hol háton
2013. szept. 14. 09:25
 34/40 A kérdező kommentje:
Lehet három hó alatt nem szabad ülésbe huzni,de ő már.most töltötte a 3 honapot:-)
2013. szept. 14. 09:28
 35/40 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező oké h most töltötte a 3. hónapot de gondolom te előtte is csináltad mint az ültetést is. Amit persze az a lüke védőnőd ajánlott. Most komolyan összevesztek kinek volt igaza??? :D Viccesek vagytok.

Am 1-es válaszoló vagyok és örülök h semmi nagy baj nem történt. :) Gondolom jó nagy tanúság volt ez neked. A védőnőd meg is érdemelte h leteremtse az orvos. Ezek után jó sok kétséged lesz ha vmi tanácsot ad. Nem lennék ilyen szempontból a helyedbe. Ha már egyszer ilyen ökörséget mondott mindig az lebegne a szemem előtt vajon most elhiggyem neki vagy sem.

2013. szept. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Igen sajnos csinaltam 2hos kora körül már.természetes h kétségbe vonom minden szavát ennek a védőnőnek.ki is irtam egy másik kérdést,h h lehet váltani védonot,de nem kaptam tul slk boiztatást,tehát ez a nó marad-szörnyű szerintem h nincs a szabadon jogom eldönteni kihez viszem a gyereket,főleg ilyen ,malőr után.ha szabad orvost választani roppant igazságtalan h ezt a nőt nem lehet "lecserélni"".am köszi kedves első h örülsz h nincs baj hidd el énis nagyon:-) :-) :-)
2013. szept. 14. 09:46
 37/40 anonim ***** válasza:

Védőnőt úgy tudsz váltani ha mondjuk elköltözöl de gondolom nem készülsz emiatt elköltözni. :)

A másik itt olvastam egy olyan kérdést és rengeteg válasz volt hozzá h egy nyilatkozattal teljesen lemondhatod h köszönöd szépen te nem kérsz a továbbiakban védőnői látogatást és gondozást. Mondjuk ennek nem tudom mi a menete és h ezt érdemes-e meglépni. Ebbe inkább nem adok tanácsot csak említettem h ilyen is van.

De azt nem tudom h ha orvost váltasz akkor a védőnő akihez tartozol is megváltozik-e. Erről nem tudsz vmit?


Amúgy meg persze h örülök h nincs baja a babádnak ez csak természetes. Akkor lennének bajok ha annak szurkoltam volna h maradandó károsodása legyen. :)

2013. szept. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Mind egy jó lesz h ha muszáj,felviszem mondjon amit akar,ha jön meg vhogy sose leszünk itthon:-) nem hiszem h gáz lenne belőle.ha meg gond lenne úgyis doki
2013. szept. 14. 12:10
 39/40 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom, hogy lemond a védőnői szolgálatot, mert hallottam már, hogy akkor kimegy a jegyző meg gyámügy meg ilyen szervek és kérdezősködnek, meg terepszemléznek. Nincs mit rejtegetned nem te hibáztál, de gondolom te sem akarod ezt a sok cécót. Limitáljátok minimálisra a találkozásotokat és ennyi. Nem vagytok otthon, elutaztok, nem értek rá stb. Szerintem a védőnő is kerülni szeretné a veled való találkozást, már ha van ennyi esze.
2013. szept. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Tudom mennyi cécó utana jartam.:(nem mondom le,ez az "elutazasos"dolog lesz.csak veszi a lapot,h nem kivanatos az otthonunkban
2013. szept. 14. 15:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!