Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az, hogy baba mellett zuhanyoz...

Az, hogy baba mellett zuhanyozni sincs idő, az ugye csak költői túlzás? Vagy szó szerint kell érteni?

Figyelt kérdés

Még nincs gyerekem, nem is ítélkezem, csak kíváncsi vagyok.

Én azt gondolom, hogy ha máskor nem, amikor apuka hazaér akkor van anyukának 10 perce zuhanyozni.


Veletek hogy volt?


2013. okt. 11. 18:01
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
63%
Van, hogy az ember 10 perc alvást jobban tud értékelni, mint a zuhanyzást. Nálam mondjuk soha nem maradt ki :)
2013. okt. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
75%

Gyerekágyas időszakban, amikor vérzel, meg ráadásnak még a tejed is folyik, akkor 2-3 napig nem zuhanyzol? Ez aztán nagyon higiénikus... Főleg nyáron 30-40 fokban milyen büdös lehet a kifolyt anyatej, meg a bomló vér, amit nem tudsz 100%-osan zuhany nélkül eltüntetni.


Itt nekem vki beszólt, h ja mert szuper nyugodt volt a babám. HÁT NEM! De 5 percig beraktam a kiságyba, nem hal bele a sírásba, mert egyszerűen nekem muszáj volt lefürödnöm, nem akartam tejtől átázott pólóban és koszosan lenni.


És aki pisilni nem megy ki? Az betétet sem cserél?


Nem a szuperanyák szólnak be és pontoznak itt le, hanem aki megteszi azt, h zuhanyzik, mert alapvető igénye az,h tiszta legyen, az van lepontozva.


És igen, nem egészséges 3 napos koszosan szoptatni, ölelgetni egy újszülöttet.

Még a szőrös ősanyáknak sem!


Igenis le lehet tenni a gyereket pár percre a kiságyba , be lehet vinni a fürdőbe hordozóba. Ha mászik, ott a járóka. De az alapvető tisztálkodásra nem igaz, h nincs idő!

2013. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
34%
Utolsónak! Ha nem is nyugodt a babád,de éjjel tuti nem kel fel a tiéd 45x! Ha sírni hagynám a kiságyba amíg én szépítkezem akkor meg az lenne a bajod-bajotok hogy milyen anya vagyok hogy hagyom ordítani amíg magammal foglalkozom! Jaj ti is mindíg mindent úgy tudtok!
2013. okt. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

Megértem, h milyen nehéz ilyen babával. Nyugi már.

Csak azt nem tudom megérteni, hogy akármilyen nyűgös, sírós baba mellett is miért nincs idő egy zuhanyra.

Meg nem a szépítkezésről beszélek. Azt elítélem, ha vki sminkelget meg tököm tudja mit csinál a fürdőben az üvöltő baba mellett. De egy 3 perces zuhanyról beszélek, ami a higiénia miatt is fontos, már ha csak abba gondolsz bele, hogy ha gátsebe van vkinek.

2013. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 Jégtánc ***** válasza:
100%
Szervezés kérdése az egész.Nem vagyok szuperanya én sem.Nagyobbik fiam 3 éves koráig nem aludta át az éjszakát.Nem egyszer nem kétszer hanem sokkal többször ébredt. Nem aludtam ,mert nem mertem elaludni hisz minek ha 10 perc múlva ébred a baba.A zuhanyzás akkor is megvolt.Bezzeganya sem vagyok.Alapvető dolog.Panelos kis fürdőszobánk van,amig kicsike volt a 3-ik gyermekem akkor vittem magammal az autósülésben.3 percig simán elvolt ahogy zuhi közben bohóckodtam vele.Nincs lehetetlen.....Személy szerint el sem bírnék aludni este úgy hogy nem zuhanyoztam le.
2013. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
68%

Nekem négy gyerekem van, kicsi korkülönbséggel és eddig még mindig le tudtam zuhanyozni és nem érzem, hogy emiatt rossz anya lennék.

Gyakran látom, hogy anyukák fórumokon panaszkodnak arról, hogy hajat mosni nincs idejük. Ha nekem nem lenne, akkor lehet, hogy például a fórumozó időben megmosnám...

2013. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
80%
A legjobb az, hogy sorban le vannak pontozva, akik megtudják oldani a zuhanyzást. Köztük én is. Kérdem én: Zuhanyozni nincs időtök de internetezni van? Hogy is van ez?
2013. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Én is vittem magammal fürdeni a gyereket, a pihenőszékben nézelődött, amíg én a dolgom intéztem. Ja igen, a WC-vel ugyanez volt.
2013. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
90%

Igen, megy az irigykedés, aki nem esik össze a babàja mellett, az le van pontozva:) Bocs, hogy mi szerencsések és ügyesek vagyunk:(

De ha ennyire rossz nektek, minek szültetek? Ne minket utàljatok...

2013. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit ide, hogy az én lànyom nagyon-nagyon anyàs volt, szo szerint nem tudtam letenni 5 percre, plàne délutàn! Csak amikor a férjem hazajött, tudtam elmenni lefürdeni, addig ö babàzott:) Volt egymàsra idönk és nem ment tönkre a hàzassàgunk, megoldottuk, mert meg akartuk.
2013. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!