Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az, hogy baba mellett zuhanyoz...

Az, hogy baba mellett zuhanyozni sincs idő, az ugye csak költői túlzás? Vagy szó szerint kell érteni?

Figyelt kérdés

Még nincs gyerekem, nem is ítélkezem, csak kíváncsi vagyok.

Én azt gondolom, hogy ha máskor nem, amikor apuka hazaér akkor van anyukának 10 perce zuhanyozni.


Veletek hogy volt?


2013. okt. 11. 18:01
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
42%
Tényleg jól le lettünk pontozva. Üsse kő,ha ettől kiegyensúlyozottabb-boldogabb emberek lesznek, már megérte válaszolni. De kihívnám én őket a tanyánkra az állatok és a föld mellé csak 2 napra-jaaj ebbe belegondoltam, ha már zuhanyozni sincs ideje. Igaz nem aludtam sose többet 6 óránál, de amióta gyerekeim vannak, azóta napi 3 óra , ha szerencsém van, rátudok húzni még másfelet, mégsem nyafogom. És nem pontozom le azokat, akiknek még fürdésre se futja. Sőt még ide is idejutok,nem is tudom hogyan csinálom. Talán akarat?
2013. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
46%
Nem túlzás, még akár egy gyereknél sem! Ez nagyon babafüggő! Nyilván aki azt írja hogy túlzás, annak napközben is aludtak a gyerekei és nem voltak hasfájósak stb. Az én gyerkőcöm napközben 3X10-15 percet aludt napközben, egyébként pedig folyamatosan cicizett volna, nem volt el a kiságyában, folyamatosan vele kellett foglalkozni. Mellette ott volt a háztartás, főzés, mosás, takarítás....
2013. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
22%
Az elöttem válaszolónak teljesen igaza van!! Azok rikácsolnak akiknek nyugodt babájuk van! Több ismerősöm mindíg hisztizik hogy milyen 'rossz' gyermeke van,na amikor meg együtt voltam velük mind nyugodt baba volt az enyém mellett. Akkor ha még véletlenül sem eshetne meg veled hogy netalán kihagysz egy zuhanyt akkor ennek örömére most menj aztán fürödj meg! :-) :-) nem ezzel tartod meg a párodat! /Zárójelben mi is tisztálkodunk csak van egy két nap mikor kimarad és jéé még élek/
2013. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltok hogy csak akkor tudunk netezni amikor pl szopik a baba? Telefonról!Azzal ne gyertek hogy közben ne telefonozzak mert egész nap cicizik. Nem vagyok-vagyunk irigyek azokra akik megtudnak csinálni mindent,csak ti azt hiszitek hogy mi nem akarjuk megoldaniDehogynem,de nekünk ilyen örökmozgó gyermekünk lett! Amit nem bánok mert ha a pajtásaival játszik akkor veszem észre hogy ők eljátszanak 1 játékkal órákat addig az enyém 20x körbemássza a lakást :-) szóval nyugi ez nem féltékenykedés :-) hordozóba pihenőszékbe sose volt el,abba nem vihetem magammal a fürdőbe.
2013. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
52%
Azért a rácsos ágyból nem megy el az a baba 20 perc alatt.
2013. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Utolsó! Te lehet hogy szívesen hagyod egyedül üvölteni 20 percre a rácsos ágyban, én viszont NEM!

42-es voltam

2013. dec. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Hát elég régi a kérdés de azért válaszolok.

Nekem extra hasfájos volt a kislányom,akkor költözködtünk amikor megszületett falura. Szóval semmi segitségem nemvolt estig a kicsit sokat sírt és hulla voltam. DE! Minden nap zuhanyoztam. Vagy amikor aludt mert azért minden baba alszik. Vagy amikor a férjem hazajött, lefektettük és elmentem zuhanyozni. Hulla voltam de mégis betudtam állni. Aki ilyenekre hivatkozik az csak igénytelen már ne is haragudjatok. Hogy lehet izzadtan, tejesen,büfisen, véresen lefeküdni?vagy ha már nagyobb akkor csak simán izzadtan,koszosan? Amikor nagyobb akkor tényleg nincs semmi mentség. Beviszed magaddal és játszik. A hajmosás még egy dolog de az is megoldható nem kell száritgatni megszárad magától stb.

2014. ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!