Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elronthattam valamit? Kissé...

Elronthattam valamit? Kissé el vagyok keseredve. Tudnátok tanácsot adni? (Hiperszuper mindent jobban tudó, erőszakos anyukák kíméljenek! )

Figyelt kérdés
A babám most lett 4 hónapos és még mindig 2 óránként éhezik meg (kizárólag anyatejes). Átlagosan 150-200-at eszik alkalmanként. Éjaszaka kétszer ébred, de akkor csak szomjas, pár perc szopi után el is szundizik. Mit tehetnék? Csak az én babám ilyen haspók? Elszúrtam valamit?

2013. nov. 20. 12:27
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nézd,nem tudok ezzel mit kezdeni. Neked ez az érdekes,nekem meg a bazídiumos gombák. Mindenesetre az tuti,hogy a büdös életbe nem teszek fel itt még egyszer kérdést. Szánalmas ami itt folyik. Még egyszer köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 21. 07:55
 22/28 anonim ***** válasza:
61%
20! A lepontozás nem egy ember műve, ugyanis minimum 3 kell ahhoz, hogy billenjen a mérleg. És valószínűleg többen nem értenek egyet a másik oldallal, ha te sem értesz egyet valakivel nyugodtan pontozz, de ezt a hisztit nem értem.
2013. nov. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én nem pontozok, ugyanis ez nem like-dislike gomb, csak nem mindenki foga ezt fel. Mellesleg nem hisztiztem, ezért kár lenne, csak reagáltam a Kérdező kommentjére. Nem tudtam, hogy nem szabad, bocsánat. Legyen szép napotok.
2013. nov. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok aki le lettem pontozva. Nem sértődtem meg, vártam a lepontozást mert tudom hogy itt az anyukák az "anyatej minden áron" elvet vallják. Én is a szoptatás híve vagyok, de ha ilyesmi problémánk lenne/lett volna és zavart volna akkor én nem tartottam volna ördögtől valónak korábban hozzátáplálni. Egyébként én más ok miatt kezdtem el korábban a hozzátáplálást a nagyobbik gyerekemnél és sem a védőnő sem a gyerekorvos nem ellenezte, sőt támogatták.
2013. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most lett 4 hónapos és naponta 5-ször eszik csak anyatejet 3-4 óránként, éjszaka nem eszik. Nekem is kicsit soknak tűnik a 2 óránkénti evés, esetleg megpróbálhatnád elterelni a figyelmét, h elteljen kicsit több idő kettő között, hátha akkor kevesebbszer többet eszik majd. Mondjuk én nem tudom mennyit eszik a babám egyszerre, mert nincs mérlegünk, de már 6700 gramm, szóval hízik rendesen.
2013. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Végül tegnap kibújt a fogacskája, valószínüleg emiatt méltatlankodott annyit szegény. Ma már 3-3,5 órás időközönként evett.
2013. nov. 22. 15:32
 27/28 anonim ***** válasza:
nekem is alig lett pár %-os a válaszom-pedig csak egy vélemény volt-nem erőszakos-inkább jótanács.ha meg a fog fáj,akkor az nem indokolja a 2 óránkénti evést,tudom,ha sir a baba mindent megpróbálunk kétségbeesésünkben,de ha nem éhes nem kell etetni.2óránként az szerintem gyakori,de látom azért valaki osztotta az én véleményem is
2013. nov. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szegény csak cicizett vigasztalásképp nem is evett sokat. Végül is nem mérted állandóan nem?
2014. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!