Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nővérem megszoptatta a...

A nővérem megszoptatta a fiam, mit kellett volna mondanom?

Figyelt kérdés
Nagyon sürgős dolog miatt el kellett rohannom (anyósom kórházba került, nem volt időm fejni) és rábíztam a 8 hónapos kisfiam a nővéremre, akinek hasonló korú kislánya van. Mikor hazaértem, kérdeztem mi volt, és ő elmesélte, h éhes volt a kicsit, ezért megszoptatta. Eléggé kiakadtam, mert eszik már, és volt otthon bébiétel is...szerintetek túlreagáltam?
2013. dec. 16. 12:54
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
53%
Ez miért olyan nagy dolog?
2013. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
61%
Kiakadtam volna azért is mert megszoptatta, meg azért is, mert nem azt csinálta, amire megkértem.
2013. dec. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
59%
szerintem felfújod a dolgot, ő csak jófej akart lenni. ráadásul nem egy idegen szoptatta meg a gyerekedet (bár sokan tejgyűjtős tejet is adnak a gyereküknek). vszínűleg én is meglepődnék, de nem csinálnék ügyet belőle
2013. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
50%
Attól függ miért. Ha azért mert máshogy nem bírta megnyugtatni vagy nem akart mást enni akkor ok. Én csak akkor lennék felháborodva ha meg se próbálta volna úgy ellátni ahogy én kértem. Mondjuk bár nincs nővérem, de ha tudnám róla, h normális, egészséges életet él, nem zavarna ha egyszer megszoptatná. Amúgy örülj hogy van aki vigyáz egyáltalán a gyerekre, nekem ilyen helyzetben vagy magammal kellett volna vinni vagy otthon maradni:( Azért ez bőven nem a veszélyeztetés kategória. Nekem is rosszul esne a nővéred helyében, h annyira undorítónak tartasz, h nem jó a babádnak a tejem...
2013. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
52%
Azoknak akik undorodnak más tejétől: elárulom hogy a tápszer alapja a tehéntej. Az istállóból való tej miért jobb mint a saját testvéredé?
2013. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Utolsó. Te melyik kérdésere válaszoltál?? Egy büdös szóval nem mondtam, hogy a nővérem teje undorító! Egész egyszerűen csak nem szeretném ha más szoptatná a fiamat. És nem kiabáltam vele, vagy ilyesmi, csak annyit mondtam, hogy nem lett volna szükség erre, meg tudja jól, hogy nekem ez nem fér bele, és ott volt bekészítve a kaja. Kérlek titeket, ne tegyetek már hozzá a dologhoz!
2013. dec. 16. 13:22
 17/41 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem itt nem arról van szó, hogy a baba anyatejet kapott a megbeszélt kaja helyett, hanem az, hogy megszoptatta! Ezen én is kiakadtam volna. Ha lett volna a nővéremnek lefejt teje és azt adja oda cumisüvegből, azt nem tartottam volna ekkora bajnak, talán még meg is köszöntem volna, bár ha én más kaját szánok a gyerekemnek és erre előre meg is kérem, akkor nem értem, miért kell mást adni neki. De hangsúlyozom, nem csináltam volna hisztit belőle, ha a tejet cumisüvegből adja, a szoptatásnak viszont én sem örültem volna.
2013. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
51%
Egyetértek, a cumisüveg OK lett volna a megszoptatás pedig nagyon nem.
2013. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
pontosan ezt mondom. A szoptatás a kettőnk ügye, és hetek óta ebédre szilárdat eszik, szóval nem kellett volna megszoptatni, és ezt ő is tudja, egyébként a fiam nagyon nyugodt, szóval az nem indok, h így tudta megnyugtatni, mert a cici, ha néha hisztis is, soha nem elég a megnyugvásához. Ha lett volna időm fejni, és még ebédre is szoptatnék, akkor azt mondom, h köszi, hogy azzal megetetted, na de ez...nem tudom, a hideg kiráz, hogy más szoptatta, ez nekem annyira intim, és nem amiatt, hogy a nővérem undorító lenne, egészséges, tiszta nő, és nagyon szeretem.
2013. dec. 16. 13:28
 20/41 anonim ***** válasza:
70%
Végülis jószándék vezérelte. Nem akadnék ki, nem okozott vele gondot, nem veszélyeztette a gyereket, nem borult azért a gyerek napirendje mert kaja helyett tejet kapott. Gondolom az a bajod, hogy a szoptatást a ti kettőtök intik dolgának tekinted. Ebben igazad van. Én is furán néznék ha valaki felvetné az ötletet, hogy megszoptatná a gyerekemet. Vagy ha nekem kéne másét....De gondolj bebe, tuti hogy nagyon szereri a gyerekedet, ha ilyen közel engedte magához. Szóval én is néznék hülyén, de nem hiszem hogy haragudnék.
2013. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!