Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néha úgy érzem, megőrülök és...

Néha úgy érzem, megőrülök és még csak 3 hónapos, mi lesz így?

Figyelt kérdés
Nagyon türelmetlen és fáradt vagyok, igyekszem ezt nem éreztetni vele, de kezd elegem lenni. Régóta várt baba, éjjel max. 2x kel fel, nincs vele különösebb baj, de napközben alig alszik. Vagy cicin lóg, vagy nyűgösködik, fáj néha a hasa is, képtelenség napközben elaltatni, ha mégis sikerül max. 1-1.5 órát alszik. Annyira kikészültem ma, hogy semmi mással nem tudtam foglalkozni, hogy a fejem tudnám verni a falba! Milyen anya lesz így belőlem? Csalódtam magamban.
2014. jan. 27. 17:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy időre most felejtsd el, hogy Te irányítasz. Hagyd, hogy a babád szabja meg, hogy mit szeretne. Ha rugalmasabb leszel, akkor neked is könnyebben fog menni minden. Ne akarj mindent megcsinálni.
2014. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jaj nem vagy rossz anya,belejössz:))

Nem szoktál esetleg filmet nézni nap közben?Sorozatot?Kapcsolj be 1-1-et nyugodtan,és lazulj picit.

Nekem rengetegszer volt első babámnál,hogy elaludt a cicimen és nem akartam áttenni az ágyba(ő is szörnyű alvó volt,most is az:)) és ilyenkor megnéztem valamit,vagy aludtam vele:)

Betettem nap közben a hordozóba,vittem magammal,így teregettem,főztem,mosogattam:)

Amúgy még nemrég szültél,a hormonok is dolgoznak,nem tudsz kihez szólni,egész nap etetsz-pelusozol-büfiztetsz,nem csoda ha kivagy:))Próbálj lazítani:))

JA és mindjárt itt a tavasz(nagyon remélem),többet lehet menni sétálni,jaj nekem ez mindig olyan sokat segít:))

És hidd el,elég jó anya vagy!Nem kell tökéletesnek lenni,csak elég jónak:))Mindenkinél kiborul a bili időnként,ez nem szégyen.

két "anti-alvó" fiúcska anyukája :)

2014. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nálam is pont ugyanez a helyzet, nekem két dolog jött be, az egyik a szélcső, ha nagyon hisztis és látom, hogy erőlködik, megszélcsövezem és minden rendben. A másik a hajszárító, mikor látom rajta, hogy fáradt, de nem tud aludni bekapcsolom a hajszárítót, kb 2 perc alatt elalszik és 2-3 óra múlva kel fel!
2014. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!