Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ki vittétek úgy a babátokat...

Ti ki vittétek úgy a babátokat sétálni amikor már kézen fogva lépegetett?

Figyelt kérdés
9,5hós kislányom nagyon szépen megy kézen fogva arra gondoltam hogy ki viszem egy kicsit hogy legyen a levegőn és ott sétáltatnám. Ti is ki vittétek?

2014. febr. 10. 12:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
6os vagyok. miért kell lepontozni? a nagyobbik gyerekemnél is így volt és nem lett semmi baja.
2014. febr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
7-es senkit nem pontoztam még majd a nap végén fogok pontozni. mindig nap végén pontozok.
2014. febr. 10. 13:15
 13/30 A kérdező kommentje:
én senkit nem pontoztam idáig. majd nap végén.
2014. febr. 10. 13:17
 14/30 anonim ***** válasza:
95%
Megint mindenki eltúlozza a dolgokat!Az hogy nem szabad sétáltatni kézen fogva,nem azt jelenti,h egy percig sem lehet.Gondolom a kedves kérdező biztos nem a saját szórakoztatására csinálja és gondolom nem egész álló nap!!!!Pár perceket lehet,a baba sem bírja annál tovább.Az,h néha a gyerek szeretné és pár lépést megtesz így,nem fogja tönkretenni.
2014. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:Szóval,hogy a kérdésedre válaszoljak,én azért nem vinném ki a szabadba így,mert szerintem nincs még hozzá megfelelő cipőtök.A föld azért még nagyon hideg,nehogy felfázzon!
2014. febr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
14-15-ös köszönöm hogy megérteted amit ki ittam. és annak is köszönöm aki rendesen tudott válaszolni. kis cipője van mert kaptunk egy csomót :)
2014. febr. 10. 13:48
 17/30 anonim ***** válasza:
Kisfiamat akkor vittem ki,amikor már elkezdett járni,volt rendes cipője. Egy tapottat sem mozdult onnan,ahová letettem :) fél éve jár,de mostanra lehet vele normálisan sétálni,még mindig nagyrészt babakocsizunk. Én nem vinném kézenfogva,de a te dolgod.
2014. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
62%

A kisfiam 9,5 hónaposan úgy ment, hogy sétáltam mellette, és a kisujjamat fogva egyedül ment. Néha pár percre a babakocsiból is kivettem. A 9. hónap végén óriási stabilitással egyedül ment, nagyon ritka eséssel. Gondolom a kérdezőnek is van jó cipője, hisz babakocsis sétára is kijárnak!

Szerintem semmi gond sem lesz belőle, ha pár perc erejéig a szabad levegőn is sétálgat anya kezét fogva.

2014. febr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja szerintem se...én fiam bent már szépen megy(most kezdett el amúgy),kint még a kezemet fogja,de ő már 14 hónapos.

A lényeg az,hogy azért nálatok még a mászáson legyen a fő hangsúly.már amennyire ez kivitelezhető:)

2014. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz. még nagyon is a mászáson van a hangsúly :) köszönöm az utolsó pár embernek a rendes normális válaszukat.
2014. febr. 10. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!