Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljesen biztos vagyok benne,...

Teljesen biztos vagyok benne, hogy provokatívnak fogjátok gondolni a kérdésem, de őszintén érdekelne a következő (homeopátia, borostyánlánc)?

Figyelt kérdés

Akik hisztek ezekben, és alkalmazzátok is a gyerekeknél, mivel győztek meg titeket, mi az, ami nálatok elfogdhatóvá teszi ezeket a módszereket? Tudjátok, hogy mi a homeopátia, mit tudtok ezekről?


Kérlek titeket, ne tekintsetek provokatívnak, kicsit sem célom, de orvos vagyok (nem gyerekpraxisban), és most, babázás közben szembesültem azzal, hogy ezeket valóban használják anyukák.


Őszintén érdekel, hogy ki és mivel győzött meg titeket ezek hatékonyságáról?


2014. márc. 25. 14:33
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
43%

megszületett az első fiam,amikor elkezdett fogzani brutálisak voltak a nappalaink,éjszakáink,itt olvastam a chamomilláról,beadtam:HATOTT,aludt,jókat evett,nem volt nyűgös stb!(ekkor volt 9 hós...öhmm gondolod 9 hósnál van placebo??)Az első 4-5 fognál volt gázossabb utánna a többi úgy jött ki hogy csak azt vettem észre hogy kint van ergo igaz az hogy öngyógyító a homeopatia!

Szülés után nem gyenge alvászavarom alakult ki,nem bartam aludni,nagyon feszült voltam stb,elkezdtem szedni a Sedatif PC-t aludtam mint a bunda és azóta(3 éve) teljesen elmúlt ez az alvászavarom,jobbakat alszom mint életembe bármikor.

Megszületett a 2.-ik fiam.Hát mit is mondja ő überelte a nagytesóját,iszonyat hasfájós,alvászavaros stb egy éjszaka 10-12x is kelt!És nem a foga jött még(doki is megnézte azt mondta itt még fog sehol)Mindent de az égvilágon mindent kipróbáltam hogy ne keljen éjszaka 10-12x is!(jól megetettem,nem etetettem,beöltöztettem,vékonyan öltöztettem,hason-háton altattam,átettem a kiságyát stb stb)Itt a gyakorin írta egy anyuka a Coffea tostát hogy kimondottan alvászavaros babáknak akik éjszaka dolgozzák fel a nappali ingereket ajánlják!

Kipróbáltam:HATOTT!!

Már az első éjszaka is csak 3-4 x kelt,a 2-ik éjszaka csak 1x,a következő éjszakát meg már átaludta és azóta is amit előtte 8 hónapig egyszer sem tett meg!


Figyi!

Ezek után engem nem tudsz meggyőzni hogy ez humbug,még akkor sem ha ide belinklgetsz wikipédiát vagy bármit mert én már azokank sem hiszek!Honnan tudjam hogy azt amit belinkeltél nekünk nem-e a zsidók által írányított gyógyszergyárak összeírt hazugságai!??Ezért nem nézek TV2-t meg RTL Klubbot stb mert mindent ők írányítanak és azt adnak be nekünk amit ők akarnak!

Engem nem tudsz meggyőzni!

2014. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!