Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez csak nekem volt fura, hogy...

Ez csak nekem volt fura, hogy a koraszülött babájára ezt mondta: olyan volt mint egy kis béka?

Figyelt kérdés

Van egy ismeősöm, aki 43 évesen szült korababát, akit hozzáteszem, hogy imád. Egyszer szóba került, amikor még inkábotorban volt a kicsi, az az időszak és ekkor mondta, hogy úgy nézett ki, mint egy kis béka.

Erre én csak nagyokat tudtam pislogni, hogy mi van?

Amúgy bírom, kedves és aranyos, csak kicsit buggyant szegény anyuka :D

Ti ehhez mit szóltatok volna?



2014. ápr. 4. 15:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Az öcsém is koraszülött volt anno 26 évvel ezelőtt, anyukánk a mai napig emlegeti, hogy milyen csúnyácska volt :-) Nincs ebben semmi szerintem. Jót szoktunk nevetni rajta. Na majd kíváncsi leszek én mit mondok kb. két hét múlva, ha megszületik a fiam :-)
2014. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is olyanok,mint a kis békák, nincs ebben semmi :)
2014. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
A mi kislányunk is breki volt! A kis összehúzott lábaival szerinted mire hasonlit? Föleg ha még kék-zöld szegény? Ezt senki se rosszból mondja. Az első perctől imádjuk a lányunkat mégis nekünk is breki volt.
2014. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ikreim vannak, a kisebbik 2600 grammal született és Ő is olyan kis békás volt a tesó mellett (3200 g) a kis szemei is olyan nagyok voltak, de azért kikupálódott :)
2014. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindig belekötni, ha valaki mond valamit, főleg ha a saját gyerekéről mondja. És ezért kiírtál egy kérdést? Az a buggyant, aki mindenbe beleköt.
2014. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Enyém időre született , 40+2-re és én meg azt mondtam olyan,mint egy ufó...És?! Hát nah,nem túl szép egy újszülött,ráadásul a koraszülöttek meg még ráncosak is,mert nem híztak bele a bőrükbe...
2014. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
mert tényleg olyanok..de ha már ezen kiakadsz,mit szóltál volna ahhoz,h mi "bambuláztuk" a kislányunkat az első hónapban,akkor meg külön "röhögőgörcsöt" kaptunk a férjemmel,mikor az elfogult nagyszülők szerint értelmesen nézett az alig egy hetes bébink...Ez van,el kell fogadni az újszülöttek kis bambák és még a békákhoz is "hasonlítanak"..Ettől még imádom a gyerekeimet,de ez az első hónap ez ilyen még időre született babáknál is..:D
2014. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
hallottam már ilyet, nem lepődtem meg. Van aki manónak hívja a gyerekét vagy cicának, tücsöknek stb. nem rosszból mondja rá a békát, nem gúnyosságból.
2014. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ebben semmi baj! Az én barátnőm bevallotta,hogy pár napig "félt",hogy a gyereke feje vajon mindig ilyen formájú lesz-e! :)
2014. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!