Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez csak nekem volt fura, hogy...

Ez csak nekem volt fura, hogy a koraszülött babájára ezt mondta: olyan volt mint egy kis béka?

Figyelt kérdés

Van egy ismeősöm, aki 43 évesen szült korababát, akit hozzáteszem, hogy imád. Egyszer szóba került, amikor még inkábotorban volt a kicsi, az az időszak és ekkor mondta, hogy úgy nézett ki, mint egy kis béka.

Erre én csak nagyokat tudtam pislogni, hogy mi van?

Amúgy bírom, kedves és aranyos, csak kicsit buggyant szegény anyuka :D

Ti ehhez mit szóltatok volna?



2014. ápr. 4. 15:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ezzel semmi gond. Epp nemreg beszeltem a szomszedommal, aki megemlitette, hogy bar az elso perctol imadja a fiat, megis amikor megszuletett, ugy nezett ki, mint egy kismajom:D Szerintem nincs ebben semmi banto, az ujszulottek neha kifejezettem csunyacskak a szulest koveto orakban/napokban, rancosak, magzatmazasak, meggyotortek szegenykek. Aztan persze szepen kisimulnak, a par hetes babak mar olyan gyonyoruek :)
2014. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

14. vagyok

A mi lányunk is 40+2 született szóval nem volt kora baba, ez kimardt.

2014. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ez aranyos. :) 38 hetesen született a kisfiam, de nekem nem jutott eszembe ez a hasonlat. Mindenesetre nem látok benne semmi rosszat. Azt mondják, hogy az újszülöttek csúnyácskák,de én akárhogy nézegettem az enyémet, semmi csúnyát nem tudtam benne felfedezni. Mondjuk ő pólyában volt, nem láttam ezt a cuki békatartást.:)
2014. ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!