Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sírni hagyás-csak nekem nem megy?

Sírni hagyás-csak nekem nem megy?

Figyelt kérdés

1 éves múlt a lányom, este 9től 1-ig alszik, akkor eszik egy adag tápszert, aztán 4kor is 'odasír' magához, akkor nem eszik csak gondolom csekkolja hogy megvagyok-e, aztán 6tól már fent van.

Apuka már ki van készülve, azt mondja hagyjuk sírni ha felkel, mert ő már ezt nem bírja, olyan fáradt. Én is fáradt vagyok de nem akarom sírni hagyni, kisebb korában hagytam egy kicsit(2 éjszakát) és nincs hozzá szivem...De apukának már a töke kivan, állandóan vergődik. Kicsit nem is nagyon tudok rá már emiatt férfiként nézni, hogy nem képes ezt kibírni a gyerekért, hanem inkább hallgatná ahogy sír, pedig amúgy imádja ő is. Mit csináljak? Nagyon ellenzem ezt a sírni hagyás dolgot. Tényleg csak én vagyok ilyen baromi puhány?


2014. ápr. 8. 11:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ez nem okoskodás,látod meg is van,éjjel eszik ezért nem éhes reggel,viszont ha át tudod szoktatni,hogy reggel egyen akkor nem fog éjjel ébredni,ez megszokás kérdése nem igény,sokszor összekeverik az anyukák az igényt azzal amit megszokik a gyerek.Próbáld ki,hogy 1-2 napig nem adsz neki éjjel enni,ellenben reggel igen,nézd meg utána ettől semmi baja nem lesz,de az Ő pocakjának is jobb lesz.
2014. ápr. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!