Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kikeszulok ebbe az állandó...

Kikeszulok ebbe az állandó sirasba? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 hónapos a lányom és 7 hónapja van elegem. Az elején a hasfajasa miatt uvoltott, nem aludt. Az miután elmúlt 1 fokkal jobb lett, de most is állandóan sír, nyuglodik, nyig. Már voltunk teljes has koponya csipo uh-n. Mindent rendben találtak, szerencsere. Orvos is látta, védőnővel.is beszéltem. Azt mondják ilyen extra siros. Én már teljesen ki vagyok ettől meg a nem alvastol. Már lekoltoztem a családhoz 120 km-re, mert nem bírtam egyedül egy gyerekkel. Az egész család a gyereket ugralja körbe, de még őket is leszivja. Én nem tudom, hogy egyedül hogy csinálnam ezt. Férjem egész nap dolgozik. Korábban jó teherbírású embernek tartottam magam. Most meg se háztartás, se semmi, csak a gyerek és tisztára kivagyok ebbe. Nem tartom magam rossz anyának, mindenkinél ilyen a lányom. Egyszerűen ilyen siros, nyugos babam van, imádom szeretem, teljesen le vagyok amortizalva. Szívem szerint kiszaladnek a világból :( ja és nem vagyok depis, ha kifogok véletlenül egy jó napot nala, én is tiszta happy vagyok.
2014. máj. 30. 14:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%
Hagyd csak sírni a kis drama queent. Majd egyszercsak rájön, hogy a sírással nem bír téged ugráltatni. Cselédet nevel belőled. Tudom, gonoszság, amit mondok, de ha már az első nyiffanásra ott vagy és nem hagyod egy kicsit se sírni, akkor ezek a kis agresszorok nagyon is hamar rájönnek, hogy ezzel manipulálhatnak.
2014. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de ha ennyit sír, akkor én a helyedben annyi orvost keresnék fel amennyit csak tudok..Ez nagyon durva!!!Szerintem ez már a normális határon túl van..
2014. máj. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
És milyen orvoshoz mennél? Minket látott: 2 gyermekorvos, 3 védőnő, 1 gyogytornasz, 1 fejlodesneurologus. Általában ha folyamatosan mellette vqgyok, vagy felveszek vagy szórakoztatom nem csinálja. Mindenki egyöntetűen azt mondja ilyen gyerek.
2014. máj. 31. 07:40
 14/24 anonim ***** válasza:

Megmondom az őszintét hogy fogalmam sincs..eddig hála az égnek csak megfázásokkal mentünk orvoshoz, meg a lányom lett pár hónapja rotás..és csókolom.

Viszont én a helyedben bemennék a gyerekorvoshoz, és addig verném az asztalt ameddig vagy nem ad tanácsot, beutalókat vagy valamit!!!

Mert nekem is extrém sírós volt a lányom..de azért olyan SOSE volt hogy egész nap ordítson.Én gyanakodnék hogy valamije fáj, vagy legalább is valami kellemetlen neki.

2014. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Az előző kommentekbe leírtam, hogy nem folyamatosan ordít, hanem ha egyedül hagyom, vagy ha nem járok a kedvében elkezd először nyoszorogni, aztán fel percen belül már könnyes sírás. Folyamatos lekotest igényel, de vannak napok amikor tök mindegy mit csinálok, akkor is panaszkodik.
2014. máj. 31. 11:58
 16/24 anonim ***** válasza:

Atyaúristen mintha az én fiamról írtál volna,szószerint ilyen mint a tied csak ő már 16 hós!Talán 1 éves korától egy picit javult a helyzet meg mióta tud menni de én az első 1 évben öregedtem 11 évet!És nekem is van mellette egy 3 évesem!Trottyon vagyok teljesen!

Nekem is az szokott segíteni ha néha eljutok spinningelni és kitekerem,kiizzadom magamból a feszültséget és nagyjából egy "nyugodt" anyát kapnak vissza a gyerekeim!

És elárulom az enyémnek a kicsit sírni hagyás sem segített,kipróbáltam,akkor meg lilára ordította a fejét!

Csak kitartást tudok kívánni!

2014. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Na azért "örülök", hogy nemcsak mi vagyunk így. Én is azt látom, hogy ez egy alaptermeszet és nem mostanában fog elmulni :( én nem bírom sírni hagyni, ma csak egy két percet hagytam magára, mar potyogtak a krokodil könnyei.
2014. máj. 31. 14:09
 18/24 A kérdező kommentje:
Na en is pont ezt érzem, hogy 11 évet öregedtem..
2014. máj. 31. 14:11
 19/24 A kérdező kommentje:
És ami nagyon rossz ebben, hogy nem tudok az anyaságra szépen gondolni, még nincsenek olyan dolgok, amik ezt ellensúlyozzak. Csak nagyon ritkán bújik hozzám. A környezetem meg csodálkozik, már nem a család, hanem a többi anyuka, hogy biztos velem van a gond.
2014. máj. 31. 14:23
 20/24 anonim ***** válasza:
Én azért megpróbálkoznék valahogy leszoktatni erről, igaz, hogy csak 7 hós de ha valóban egészségügyi indoka nincsen, akkor simán csak "hiszti". Esetleg megtehetnéd, hogy pl.: lerakod egy olyan helyre, ahonnan láthat téged, te meg közben csinálnád a dolgod, takarítás, főzés akármi, ha elkezd sírni, akkor ugyanúgy folytasd a dolgod és közben beszélj hozzá, hogy anya itt van de nem tud azonnal menni, stb. A lényeg mindig egyre hosszabb idő után menj csak oda, hátha így rájön, hiába sír, nem ő diktál.
2014. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!