Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezelitek 15 hós babátok...

Hogy kezelitek 15 hós babátok hisztijét? Az én lányom rettentően makacs, akaratos, türelmetlen-már 1 hósan is így szopizott.

Figyelt kérdés
Karácsony óta(mióta a mamák hagyták magukat megverni)mindenért üt,apát is veri.Ha valami nem tetszik neki,azonnal csap,csíp,rúg,harap.Ha nemet mondok valamire,főleg csinálja.Nagyon zavar,kezd hisztizni is,ugrál hiszti közben,ordít,sikít,vagy a földre dobja magát,rugdos.Eddig azért ennyire nem volt ez jellemző...persze kiabálás a részéről,néha-néha egy-egy verekedés előfordult.Most meg...ha pl.rosszul ébredt,és megsimigattam,már megütött.Pedig tud simizni is...ha akar.Ti mit tesztek?
2010. jan. 3. 13:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
14.50 nek. Neked miért ne szabadna a kezére ütni? Te vagy a szülő, ő meg még csak kisgyerek. Én mindenképpen ráütnék, ismerek olyan anyukát aki mindíg csak kérte a lányát, hogy hagyja abba a hisztit, most 5 éves a kislány és mindenkit megüt vagy megrúg a családjában.
2010. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Azért nem szabad ilyenkor visszaütni,mert ebből azt tanulja-mivel a legelső dolog amiből tanul,az a szülő viselkedése-,h ha mérges vagy,csapj oda.Hiszen anya is ezt csinálja.Számtalan módon lehet büntetni,nem feltétlenül veréssel-és ebbe beleértem az "de csak egyet ütök a kezére" típusú büntetéseket is-.Persze nem mindegy,h hogyan magyarázol,hogyan szólsz rá,hiszen a gyereknek a legfontosabb az anyja szeretete,és az,h örömet okozzon neki,h elnyerje a dicséretét.Ezt kell kihasználni,mindig odafigyelve és következetesen.

Érdemes Vekerdynek és Ranschburgnak elolvasni néhány könyvét.

2010. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem semmi nem jött be mert a nagyszülök mindig hagyták magukat,viszont a hisztinél bejött hogy ott hagytam.Most 2 éves és ha belekezd a hisztibe ott hagyom lehigad és jön bocsanátot kérni:BOCSÁNAT,HOGY ROSSZ VOLTAM.Ilyenkor mindig megkösszönöm hogy lehiggadt és jön a pusziözön.Sokkal kevésbé hisztizik most mint 15 hosan.
2010. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!